Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр післядипломної освіти ЗНУ запрошує на курси підвищення кваліфікації «Відповідальний виконавець – виконроб окремих видів робіт, пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури»

16.09.2020 14:51 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Центр післядипломної освіти ЗНУ інженерний навчально-науковий інститут курси з підвищення кваліфікації освітній процесс

Центр післядипломної освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом доцента Сергія Ільїна розпочинає підготовку фахівців за програмою підвищення кваліфікації «Відповідальний виконавець – виконроб окремих видів робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури».

Сьогодні одним із пріоритетних напрямів розвитку містобудівної галузі є запровадження принципу індивідуальної відповідальності учасників будівництва. Це означає, що санкції за правопорушення застосовуватимуться не лише до суб’єктів господарювання, а й до фізичних осіб – безпосередніх виконавців робіт, що займаються проєктуванням, ухвалюють технічні рішення, оцінюють стан будівельних конструкцій.

Сертифікація спеціалістів у будівництві здійснюється відповідно до законів України «Про архітектурну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови № 554, якими встановлено загальні вимоги до громадян, що допускаються до неї: наявність вищої будівельної освіти і стажу роботи за фахом не менш як три роки або стажу роботи у галузі містобудування не менш як десять років за відсутності вищої професійної освіти. Право проводити експертизу проєктної документації лише тих фахівців, які пройшли професійну атестацію, передбачено ст. 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Виконавці, які отримали кваліфікаційний сертифікат, можуть виконувати окремі види робіт, пов’язані із створенням об’єктів архітектури. Строк їхньої дії для осіб, які працюють за фахом, не обмежується. А отримані кваліфікаційні сертифікати діють на всій території України.

Навчання на курсах триває 10 робочих днів, основними модулями є регулювання в будівництві; виконання будівельних робіт; організація будівельних робіт на мережах та спорудах. Кількість годин навчання за курсом складає 90.

Після завершення навчання слухачі отримують свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації за програмою «Відповідальний виконавець – виконроб окремих видів робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури».

Орієнтовна вартість навчання складатиме 5000 гривень.

Заявки приймаються у центрі післядипломної освіти ЗНУ за адресою: 69006, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 10, аудиторія Л312. Телефон для довідок: (061) 227-12-75Лілія Головко. E-mail: 2osvita2019@gmail.com

Інженерний навчально-науковий інститут