Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає Володимира Сарабєєва із захистом докторської дисертації в Університеті Сорбонна (Франція)

17.09.2020 10:42 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет міжнародна діяльність наукова діяльність захист докторської дисертації

Колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає доцента кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології біологічного факультету Володимира Сарабєєва з визначним досягненням – захистом докторської дисертації (доктор габілітований) в Університеті Сорбонна (Франція), який відбувся 15 вересня.

Тема дисертації: «Parasites of grey mullets (teleostei: mugilidae) from the Mediterranean and Japan sea basins: taxonomy, diversity, evolution, and impacts on an invasive host».

До комісії вчених, які здійснювали атестацію наукового доробку В. Сарабєєва, увійшли: M. Verneau Olivier та Gourbiere Sebastien – Університет Перпіньяна, Франція; M. Blanchet Simon – Університет Поля Сабатьє в Тулузі, Франція, Vetesnikova Simkova Andrea – Університет Масарика, м. Брно, Чехія; Desdevises Yves та Magnanou Elodie – Університет Сорбонна, Франція.

Викладачі та студенти ЗНУ пишаються світовим визнанням наукових здобутків Володимира Леонідовича та бажають шановному вченому подальших злетів і перемог!