Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед переможців чемпіонату України з веслувального марафону – представники ЗНУ Людмила Бабак і Дмитро Кряж

17.09.2020 13:41 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я і туризму чемпіонат України з веслувального марафону спорт перемога

Запорізькі представники веслувального спорту здобули квартет золотих нагород на чемпіонаті України з веслувального марафону. Серед них і представники ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – каноїсти Людмила Бабак і Дмитро Кряж.

Нагадаємо, що 9-10 вересня у Вінниці відбувся особистий чемпіонат України з веслувального марафону на байдарках та каное, у якому збірна Запорізької області, під керівництвом заслуженого тренера України Сергія Снєжка, виборола чотири золоті та срібну медалі.

Зокрема, випускниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету Людмила Бабак здобула «золото» в каное-одиночці на дистанції 18000 м, а магістрант цього ж факультету Дмитро Кряж став чемпіоном серед спортсменів до 23 років у каное-одиночці на дистанції 23000 м.

Крім того, запорізький спортсмен Давидов Денис став чемпіоном України  в каное-одиночці на дистанції 26000 м, та виборов «срібло» на цій же дистанції у складі двійки. А ще один спортсмен із нашого міста Олександр Чехмистренко посів перше місце серед юніорів у байдарці-одиночці, на дистанції 23000 м.

Колектив Запорізького національного університету вітає Людмилу Бабак і Дмитра Кряжа з вагомими перемогами й бажає подальших спортивних успіхів!