Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі незабаром стартує навчання студентів, що вступили на базі 11-ти класів та професійно-технічних училищ

Двадцять першого вересня для вчорашніх абітурієнтів, а нині студентів Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочнеться новий етап життя. Саме в цей день хлопці та дівчата зроблять свій перший крок на шляху до опанування майбутньою професією.

До уваги студентів, які вступили до Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ на базі 11-ти класів та професійно-технічних училищ, 21 вересня о 10.30 на вас чекає знайомство з класними керівниками, цікава та пізнавальна екскурсія коледжем і справжнє свято – День коледжу!

Біля центрального входу вас зустрінуть класні керівники: групу 2 ПТБ-20, 2 00-20 – Оксана Василівна Приймак; групу 2 ТЕ ПН-20 – Валентина Григорівна Свиридович; групу 2 БЦІс ПН-20 – Лариса Іванівна Ратнікова; групу 2 БЦІг ПН-20 – Наталія Володимирівна Щепіна.

Колектив Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу Запорізького національного університету з нетерпінням чекаємо на вас, шановні студенти!

Інженерний навчально-науковий інститут