Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, логіст "Запоріжвогнетрив" Анжела Заікіна

21.09.2020 10:38 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках вашій увазі пропонується інтерв’ю з вихованкою факультету менеджменту (магістратура, кафедра менеджменту організації та управління, логіст "Запоріжвогнетрив") Анжелою Заікіною.

‒ Анжело, чому саме ЗНУ? Що привернуло увагу в цьому університеті?

‒ Вибір був скоріше інтуїтивним, заснованим на враженні від спілкування з представниками ЗНУ та знайомими студентами. Імпонували мені й широкий вибір курсів, поважний склад науково-педагогічних працівників, тому документи я подавала вже тільки в один університет. Також перед вступом було звернено увагу на рейтинг та рівень акредитації університету, що на мою думку допоможе абітурієнту обрати гідний заклад для здобуття вищої освіти та планування свого майбутнього.

‒ Якими були ваші перші враження про університет?
Чи можна довіряти першому враженню? Точної відповіді немає. Тут, як то кажуть, все залежить від самої людини. Перші дні студентського життя, наприклад, проходять, як в тумані, коли все ще здається, що ти як завжди прийшов в школу, а втім, все навколо так ново і не зовсім зрозуміло. Потрібен час, щоб звикнутися з новим етапом свого життя. З самого початку я звикала до розташування корпусів університету, розкладу та кількості інформації, яку надавали викладачі. Паралельно з цим мене переповнювало почуття радості за те, що я студентка Запорізького Національного Університету!

‒ Які спогади щодо студентських років залишилися у вашій пам'яті?

‒ Навчання в університеті було дуже важливим і потрібним відрізком мого життя. Я отримала багато корисних знань, які мені, безсумнівно, стали в нагоді в житті. Я навчалася на факультеті менеджменту та управлінні персоналом. Зрозуміла як правильно вести переговори, аналізувати ринки, вибудовувати стратегії розвитку організації, а також стратегічні лінії власного життя, бути дисциплінованою і комунікабельною. Сьогодні це дійсно важливі навички. Не можу не згадати про атмосферу, вона дуже дружня. Однокурсники — дуже різні люди, тому групові дискусії та спільна робота завжди були цікавими.

‒ Яких викладачів Ви найчастіше згадує зараз, чи спілкуєтесь із ними зараз, після завершення навчання?

‒ Звісно. Теплі стосунки та хороші спогади залишилися до всіх викладачів. Кожен допоміг нам знайти себе і дав нам найголовніше — знання і досвід. З посмішкою згадую Бікулова Даміра Тагіровича, Шишкіна Віктора Олександровича та Сучкова Артема Вадимовича, спілкування з якими триває навіть після випуску.

‒ Чи легко звернутися за допомогою, якщо щось потрібно?

‒ Всі питання вирішуються швидко, а співробітники всіляко намагаються допомогти. Це стосується як якихось технічних моментів, так і навчання. Головне не боятися звертатися за допомогою.

‒ Чи змінили б Ви щось у Вашому житті, якби знову стали студенткою?

‒ Остаточно сказати не можу. Та можу запевнити, що студентське життя залишилося б незмінним.

‒ Розкажіть, де ви зараз працюєте, на якій посаді? Чи вважаєш ви, що освіта ЗНУ допомогло вам отримати дану роботу?

‒ Так, освіта ЗНУ допомогла мені отримати посаду, яку я займаю донині. Після випуску я працювала PR-менеджером, відповідала за створення і підтримку сприятливого іміджу фірми, забезпечувала взаєморозуміння і співпрацю між організацією і клієнтами. Згодом я дізналася про вакансію логіста на ПрАТ "Запоріжвогнетрив". Після співбесіди зайняла цю посаду. Логіст укладає договори з транспортними компаніями, відстежує знаходження вантажів в дорозі та забезпечує їх митне оформлення. Також моїм обов'язком є ‒ організація переміщення вантажів якомога раціональніше, економлячи час на доставлення товару і гроші, які при нераціональному веденні справ будуть витрачатися на оренду непотрібних приміщень і зарплату зайвому персоналу. Працюємо ми з такими країнами як Росія, Азербайджан, Молдова, Білорусь. Я дуже пишаюся тим, що здобула цю професію!

‒ Які Ваші професійні пріоритети?

‒ Пріоритетом для мене завжди був професіоналізм і командна робота, які є запорукою успішно виконаного завдання.

‒ Що Ви можете порадити абітурієнтам, студентам і випускникам ЗНУ, зокрема Вашого факультету?

‒ Я б хотіла побажати всім удачі у вступі! Вибір університету — це одне з найважливіших рішень в житті, так що не поспішайте, добре все обміркуйте. Тут ти розумієш, чого можеш домогтися. В університеті ти бачиш інший світ ‒ розширюються рамки твоїх можливостей. Тут стаєш іншим, спілкуєшся з людьми не тільки з інших міст, а з інших країн, таким чином у тебе змінюється світогляд.

Гриценко Ганна