Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спільнота мережних академій Cisco презентує щорічну ініціативу Cyber Security Step by Step

Спільнота мережних академій Cisco презентує щорічну ініціативу  Cyber Security Step by Step
21.09.2020 15:45 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут мережні академії Cisco Cyber Security Stepby Step Cisco Кіберзмаг 2021

Спільнота мережних академій Ciscoта провідні університети України оголошують про початок щорічної ініціативи Cyber Security Step by Step. До участі запрошуються вчителі шкіл, ліцеїв, гімназій, викладачі професійно-технічних навчальних закладів, технікумів та коледжів, і, звичайно, учні та студенти вищезазначених навчальних закладів.Ініціатива фінансується фондом спільноти Кремнієвої долини та проводиться за сприянняІнституту модернізації змісту освіти за підтримки Центру кращого Інтернету.

До складу оргкомітету ініціативи входить центр підтримки академій Cisco Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), який відповідає за підтримку навчальних закладів Запорізької, Миколаївської, Херсонської та Одеської областей. Вирішувати організаційні питання ініціативи та відкривати Академію Cisco у навчальному закладі викладачам інформатики допоможе доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Наталія Полякова.

Ініціатива передбачає online-навчання вчителів, викладачів, інструкторів академій Cisco, учнів та студентів з україномовних курсів «Вступ до кібербезпеки» (17 годин) та «Основи кібербезпеки» (30 годин), які схвалені МОН України.

Навчання вчителів, викладачів та інструкторів відбудеться за таким графіком: курс «Вступ до кібербезпеки» - з 15 вересня по 1 грудня 2020 р.(можна долучатися до 15 жовтня), з 10 січня по 1 травня 2021 р.;курс «Основи кібербезпеки» - з 10 січня по 1 травня 2021 р.

Навчання учнів та студентів рекомендується здійснювати: курс «Вступ до кібербезпеки» - з 15 вересня 2020 р. по 1 лютого 2021 р.; курс «Основи кібербезпеки» - з 10 січня по 1 травня 2021 р.

За результатами ініціативи Cyber Security Step by Stepкращі учні та студенти матимуть можливість взяти участь у змаганні Cisco Кіберзмаг 2021, що відбуватиметься у березні – квітні 2021 р. А вчителів та викладачів – активних учасників ініціативи очікують винагороди:за особисті успіхи вчителя - сертифікатипро підвищення кваліфікації на 15 та 30 годин, статус інструктора Академії Cisco; вчителям за успішне навчання учнів -сертифікатнавчальному закладу за участь 10+ учнів, сертифікат навчальному закладу та постерCisco за участь 20+ учнів, сертифікат навчальному закладу та горняткоз логотипом програми академій Ciscoза участь 50+ учнів, сертифікат навчальному закладу та USB-Hub з логотипом програми академій Cisco за участь 100+ учнів.

Учнів-активних учасників ініціативиочікують відзнаки та призи:сертифікатипро успішне вивчення курсу від програми академій Cisco та про успішну участь в ініціативі Cybersecurity Step by Step. А також сертифікат учасника півфіналу змагання Cisco Кіберзмаг-2021;нагороди призерам Cisco Кіберзмаг-2021.

Реєстрація вчителів, викладачів та інструкторів академій Cisco здійснюється за адресою: http://cs.co/CS_StepByStep_2020_2021. Подробиці ініціативи знаходяться на сайті: https://cybersecurity-step-by-step.ztu.edu.ua/

Контактна особа - керівник центру,доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Полякова Наталія Петрівна npp@zsea.edu.ua; телефон+38(095)-537-49-95.

Інженерний навчально-науковий інститут