Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП освітній процес розпочався творчо й плідно

На факультеті СПП освітній процес розпочався творчо й плідно

На факультеті СПП освітній процес розпочався творчо й плідно
23.09.2020 11:41 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП освітній процес нові проєкти дошкільна освіта графічний дизайн психологія

Освітній процес Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) стартував злагоджено та насичено. Крім того, чимало факультетів досить творчо й натхненно підготувалися до його старту. «Багато цікавих проєктів підготували для студентів, зокрема й на факультеті соціальної педагогіки та психології із дотриманням усіх необхідних карантинних норм і навіть із врахувань рекомендацій із проведення занять на свіжому повітрі», - повідомила декан факультет СПП Ольга Пономаренко.

Як зазначила викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Вероніка Силогаєва, на старших курсах активно триває навчання. Розширюють світогляд молодих дизайнерів також і за допомогою пленерного живопису (франц. еn plein air – «відкрите повітря»). Адже робота над короткочасними етюдами з вивчення швидкоплинних станів природи відіграє значну роль для творчого розвитку молодих дизайнерів. Важливим складником пленерного живопису є вміння відбору головних елементів. Саме тому викладачі навчають помічати прекрасне в середовище, що оточує кожен день: наприклад, на території університету Запорізького національного університету в рамках опанування матеріалів розділу «Живопис» для 2 курсу.

А ось за словами завідувачки кафедри психології Наталії Губи, днями на факультеті СПП зі студентами першого курсу спеціальності психологія провели тренінгову роботу з метою занурення у професію психолога та ознайомлення з особливостями навчання на даній спеціальності. Уже в перший день зустрічі студенти відзначалися високою активністю та зацікавленістю під час виконання вправ. Кожен із них поділився своїми очікуваннями від процесу навчання, побоюваннями та враженнями від зустрічі та знайомством з факультетом.

Крім того, як розповіла викладач Ганна Чорна, у ЗНУ відбулась і перша зустріч із спецкурсу "Навчання через гру". Студенти другого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта із захопленням виконували цікаві завдання, представили свої очікування від спецкурсу, уявили яким яскравим та змістовним буде Play-портфоліо, отримали позитивні емоції. Студенти вирішили, що їх вмотивованість, включеність, активність допоможе здійснитись озвученим очікуванням.

Тож попереду у факультету СПП чимало відкриттів, і вони цілком готові зустріти їх натхненно та плідно.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=335969434511068

 

 

 

 

Схожі новини