Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ виборов срібло чемпіонату України з дзюдо

Студент ЗНУ виборов срібло чемпіонату України з дзюдо

23.09.2020 11:45 Все Головні новини Факультети Юридичний Спорт чемпіонат України із дзюдо спортивні перемоги

У Харкові нещодавно пройшов чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів до 23 років. Запорізькі спортсмени вибороли на змаганнях дві срібні і дві бронзові медалі. Другі місця у своїх вагових категоріях посіли Аслан Куразов – студент юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – (100 кг) та Сергій Ковбасюк (+100 кг). Третіми стали Ілона Ткачова (48 кг) та Олексій Єршов (100 кг). У загальному заліку Запорізька область посіла п’яте місце серед 22 команд.

Нагадаємо, що Аслан Куразов (тренер – Євген Брехов) чудово виступив і на Кубку Європи з дзюдо серед юніорів, що проходив у м. Клуж-Напока (Румунія) улітку. Спортсмен у вазі до 100 кг приніс українській збірній бронзову медаль. Під час Кубка Аслан Куразов тоді провів три зустрічі. У першій він виграв у співвітчизника Олексія Моісеєва. Потім, на жаль, програв іншому українцю Євгену Вегерю, що згодом став другим. А у вирішальному фінальному двобої був сильнішим за спортсмена із Португалії, тож у результаті посів 3 місце. Загалом українська збірна посіла третє місце у медальному заліку, здобувши два золота, два срібла та одинадцять бронзових нагород та гідно презентувавши нашу країну.

Крім того, Аслан Куразов виборов бронзу Кубка Європи серед юніорів, що проходив в угорському місті Пакш, а також – «золото» на відкритому Запорізькому обласному чемпіонаті з дзюдо-2018. Минулого року він став чемпіоном у ваговій категорії до 100 кг у Всеукраїнському турнірі з дзюдо на призи заслуженого майстра спорту України Руслана Машуренка, посів 3 місце Чемпіонату України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року і виконав норматив майстра спорту України. Спортсмен провів п’ять поєдинків. В першому лишив позаду суперника з Босніє-Герцеговини, потім поступився словаку та вирушив до втішного турніру. На шляху до бронзи Аслан здолав дзюдоїстів з Чехії, Киргизстана та Угорщини, і посів третє місце на Кубку Європи.