Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології для першокурсників провели ознайомлювальну організаційну зустріч

28.09.2020 08:55 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ Організаційна зустріч із першокурсниками

25 вересня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, ZaporizhzhiaNationalUniversity) відбулась ознайомча зустріч першокурсників  із викладачами і кураторами груп. Із привітанням до студентів звернулась декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна. Вона наголосила, що цей факультет має велику і довгу історію, тут працюють найкращі викладачі з великим досвідом роботи, які вміють дати знання, досконало володіють іноземними мовами та сучасними методиками їх опанування і викладання.т«Але для того, щоб оволодіти цими знаннями, студентам необхідно буде сумлінно і плідно працювати протягом навчання, абитвивчити 3 мови, пізнати культури різних країн, що допоможе працювати зі всім світом. Сподіваюсь, що навчання допоможе вам професійно зростати, вікривати себе як особистість, принесе багато користі, зробить щасливим і незабутнім цей період життя у полікультурній родині факультету іноземної філології», - зазначила декан.Також Галина Федорівна звернула увагу на те, що цього року вперше здійснено набір на спеціальність «Мова і література (китайська)», яку будуть опановувати 16 студентів.Студентів привітав ідиректор Школи Конфуція від китайської сторони У Шихунг, який разом з іншими китайськими викладачами буде допомагати студентам першого набору опановувати китайську мову.

Із різними видами позанавчальної діяльності та можливостями самореалізації молоді у студентській раді познайомила присутніх заступник декана з виховної роботи Яна Кравченко. А про особливості організації навчального процесу і занять розповіла студентам заступник декана з навчальної роботи Катерина Василина.

Під час цієї зустрічі студентів, які будуть опановувати спеціальності  «Переклад  (англійський)», «Мова і література (англійська)», «Мова і література (німецька)», «Переклад (німецький)», «Мова і література (французька)», «Переклад (французький)», «Мова і література (іспанська)», «Мова і література (китайська)», «Середня освіта», познайомили із всіма завідувачами кафедр, викладачами, структурою університету і факультету, розподілом на підгрупи, розкладом занять. Відзначимо, що під час організаційної зустрічі викладачі і куратори груп  познайомили студентів-першокурсників  з особливостями освітнього процесу у виші, навчальними дисциплінами та етапами навчання. Також студентам нагадали про необхідність дотримання маскового режиму, соціального дистанціювання і початок занять з 28 вересня.