Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Навчальна практика «Перші дні дитини в школі» студентів факультету СПП пройшла вдало й результативно

Навчальна практика «Перші дні дитини в школі» студентів  факультету СПП пройшла вдало й результативно
28.09.2020 11:08 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП початкова освіта педагогічний колектив

Згідно з навчальним планом для спеціальності 013 «Початкова освіта» студенти впродовж тижня проходили навчальну практику «Перші дні дитини в школі». Привітно зустрів наших студентів педагогічний колектив Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15: заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Вадимівна Вороніна та вчителів початкових класів Юлія Володимирівна Філіпчук, Наталія Іванівна Завада, Олена Анатоліївна Чавяк. Педагоги надали можливість студентам спостерігати організацію освітнього процесу під час адаптації першокласників.

Протягом навчальної практики студенти ознайомилися із своєрідністю періоду адаптації дитини до нових умов протягом перших тижнів її перебування в школі. Майбутні вчителі дізналися про порядок  комплектування перших класів та  зміст, організацію й особливості проведення уроків в перші дні навчання. До того ж студенти вивчали вікові та індивідуальні особливостей першокласника, проводили фізкультхвилинки, динамічні перерви, ранкові зустрічі. В обов’язки студентів входила і допомога учителям у виготовленні наочності, підписуванні зошитів, чергуванні,  оформленні класу тощо.

Під час звітної конференції студенти поділилися своїми неймовірними враженнями від першої практики. Кожна мікрогрупа підготувала презентацію, фото та відеозвіт щодо результатів своєї діяльності в закладі освіти. Студенти розповіли про особливості адаптаційного періоду першокласників: проблеми, ознаки адаптації чи дезадаптації та запропонували умови успішної адаптації першокласників до школи.

Керівники практики від кафедри дошкільної та початкової освіти – завідувачка кафедри Лариса Сущенко, доцент Юлія Зубцова, старший викладач Олена Андрющенко, завідувачка навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології Наталія Мамай високо оцінили діяльність студентів як на базах практики, так і в творчій підготовці до звітної конференції. Керівники практики від закладу освіти висловили щиру подяку за співпрацю із Запорізьким національним університетом.

Факультет СПП

Фотогалерея: