Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували конкурс талантів «Miss university-2020»

У ЗНУ організували конкурс талантів «Miss university-2020»

28.09.2020 12:57 Все Головні новини Центр культури конкурс талантів перший етап відбору

У нашому університеті розпочався перший етап відбору до конкурсу «Miss university» від центру культури ЗНУ. Взяти в ньому участь мала змогу кожна чарівна студентка Запорізького національного університету. 23 вересня в актовій залі 2 корпусу провели перший етап відбору. Підтримати 20 учасниць прийшли як друзі, так і рідні учасниць. Потрібно сказати, що всі карантині вимоги було дотримано.

Серед членів журі були: проректор із наукової роботи Геннадій Миколайович Васильчук, проректор із навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Миколайович Кушнір, приватний підприємець, керуюча «ДжиБар Запоріжжя» Тетяна Паламар, засновниця та художній керівник dance studio Freedom, засновниця туристичної агенції Fam “Мамо, я в горах», SMM-фахівець і таргетолог Яна Алекс, шоумен, теле- і радіоведучий, арт-директор ресторану «Мануфактура Розенталь» Віктор Посунько, черлідер в групі Підтримки баскетбольного клубу «ЗАПОРІЖЖЯ», учасниця Конкурсів краси і Міс Інженерка-2015, ведуча на телеканалі ТВ5 – Ольга Самохіна.

У першому етапі учасницям потрібно було продемонструвати свої вміння та здібності. Відкривала конкурс студентка юридичного факультету – Латишева Аліна. Вона представила чуттєвий танець під композицію «Call Out My Name», американського виконавця The Weekеnd. Бабець Поліна з факультету іноземної філології продекламувала вірш, а Ульєва Катерина продемонструвала свої навички в співі. Творчо презентували себе й інші чарівні конкурсантки: Красна Надія – факультет фізичного виховання, Година Поліна – факультет соціальної педагогіки та психології, Колеснікова Катерина - факультет соціальної педагогіки та психології , Чайкова Олена – історичний факультет, Войтова Анастасія - Інженерний навчально-науковий інститут, Ніколащенко Катерина – біологічний факультет, Літвинюк Аліна – юридичний факультет, Кашевська Аліна – факультет журналістики, Скоч Алла – факультет соціальної педагогіка та психології, Сидір Олександра – економічний факультет, Сезоненко Тетяна – юридичний факультет, Чудновець Юлія - національний університет Запорізька політехніка, Прокопенко Ліана – факультет іноземної філології (пісня), Ткачова Марія – математичний факультет, Кравцова Лілія – факультет фізичного виховання, Деркачова Тетяна – юридичний факультет, Андрющенко Аліна – факультет іноземної філології. За гарні фото відповідали Анна Панасейко та Антон Шовкопляс. Також був запрошений кращій відеоограф міста Ілля Гордєєв.

Допомагали як партнери під час заходу представники « Сільпо», студії Лілії Говтвян; ZAINKAEVENTTEAM, Peter Greven Physioderm та інших. Також варто відзначити, що 21 жовтня о 18:00 в Палаці культури «Орбіта» відбудеться фінал конкурсу.

Фотогалерея:

Євгенія Стадницька