Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ знайомляться з роботою залізниці та її підрозділів

Викладачами комісії транспортних дисциплін Запорізького металургійного фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергієм Мальцевим і Сергієм Морозом для студентів ІІІ курсу спеціальностей «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» та «Залізничний транспорт» була проведена екскурсія на станцію «Запоріжжя-2» і мотор-вагонне депо.

Екскурсія була проведена завдяки підтримці в.о. начальника Запорізької дирекції залізничних перевезень Сергія Швеця та заступника начальника мотор-вагонного депо станції «Запоріжжя-2» Володимира Мороховського.

Її метою стало ознайомлення студентів із роботою залізниці та її підрозділів, огляд діючого обладнання та локомотивів. Отримані під час заходу знання неодмінно знадобляться студентам при проведенні лабораторних і практичних робіт. А можливість хоча б на деякий час відчути себе справжнім фахівцем на обраній ниві, дозволяє підвищити зацікавленість у майбутній професії.

Під час ознайомчої екскурсії хлопці та дівчата оглянули діюче обладнання, побачили, як саме воно розташоване на електропоїзді, електровозі, тепловозі тощо. Студенти відвідали мотор-вагонне депо станції «Запоріжжя-2», саму станцію «Запоріжжя-2», відділ перевезень структурного підрозділу «Запорізька дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Придніпровська залізниця ПАТ «Укрзалізниця».

Молодь побувала в депо, де оглянула цех технічного обслуговування електропоїздів. Особливо студентів зацікавило те, як саме проводяться огляд та підготовка до роботи приміських електропоїздів. Оглянули екскурсанти і відділення депо, де відбувається ремонт вузлів локомотивів та вагонів.

Інтерес присутніх викликало йобладнання тепловоза ЧМЕ3 та електровоза ВЛ11. В дирекції та на станції «Запоріжжя-2» студенти подивилися робоче місце поїзного диспетчера, енергодиспетчера, чергового з дирекції. Дізналися хлопці та дівчата і про те, як задається маршрут потяга та виконується його перевірка.

Екскурсія виявилася насиченою, пізнавальною та цікавою. Студенти отримали не тільки масу позитивних емоцій, але й нові знання зі спеціальних дисциплін.

Інженерний навчально-науковий інститут