Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ увійшов до топових позицій рейтингу закладів освіти за результатами ЗНО 2020 року

На популярному інформаційному освітньому ресурсі «Освіта.ua» оприлюднили рейтинг закладів освіти України за підсумками ЗНО 2020 року, до якого увійшов Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Заклади освіти ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи чи закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти.

Відокремлений структурний підрозділ «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ» вкотре підтвердив свій високий статус і значний освітній потенціал. Серед закладів фахової передвищої освіти коледж займає одну з найвищих рейтингових позицій. Специфіка складання ЗНО студентами 2 курсу полягає в значній кількості контингенту тих, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти. У 2020 році 233 здобувачі освіти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ успішно склали ЗНО (порівняно з кількістю випускників шкіл від 10 до 60 осіб).

Високі рейтингові позиції коледжу – це результат якісної, плідної та системної робота педагогічних працівників, які здійснюють підготовку студентів до ЗНО.

Уже другий рік поспіль 100% успішність демонструють студенти з предмету «Історія України», який опановували під керівництвом викладачів Анжеліки Мільчевої, Вікторії Буличової та Максима Носика.

Щороку стабільно високі показники якості підтверджують студенти на ЗНО з української мови та літератури. Викладачі Світлана Доброскок, Олександра Данілкіна, Анастасія Стеценко, Вікторія Орманжи впроваджують інтерактивні та гейміфіковані методи підготовки до ЗНО, що дозволяє збільшити якість освітнього процесу.

Вперше в 2020 році студенти коледжу складали ЗНО з англійської мови. Завдяки системній роботі викладачів Поліни Васільєвої, Яни Калашник, Єлизавети Яроцької, студенти успішно виконали різноманітні завдання сертифікаційної роботи з іноземної мови.

Нагадаємо, що в 2020/2021 навчальному році студенти 2 курсу складатимуть 4 предмети державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Педагогічний колектив коледжу вже затвердив стратегію успішної підготовки до ЗНО та втілює в освітній процес нові технології навчання.

Ознайомитись із рейтингом закладів освіти міста Запоріжжя можна за посиланням https://osvita.ua/school/rating/76195/

Олександра Данілкіна,

заступник директора коледжу з НВР