Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті врочисто зустріли першокурсників

В інженерному навчально-науковому інституті врочисто зустріли першокурсників

29.09.2020 09:10 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут центр культури ЗНУ студентське самоврядування свято початок навчального року

Двадцять восьмого вересня в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися урочистості, присвячені початку навчання першокурсників. На майданчику біля навчального корпусу ЗНУ № 9 студентів зустріли проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ Віктор Банах, виконуючий обов’язки директора інженерного навчально-наукового інституту Олександр Федченок, заступники директора Тетяна Шарапова та Роман Воляр, завідувачі кафедр, співробітники, представники студентського самоврядування та ін.

Із привітанням до першокурсників звернувся в.о. директора Олександр Федченок, який згадав, як 26 років тому сам вперше прийшов до рідного навчального закладу. Олександр Іванович привітав новачків із новим етапом їхнього життя та побажав успіху на обраній ниві.

Також до хлопців і дівчат звернувся голова студентського самоврядування інженерного навчально-наукового інституту Максим Чернишов. Хлопець звернув увагу молоді, що, крім отримання перспективної професії, на них чекає ще й незабутнє та веселе студентське життя. Як голова самоврядування Максим звернув увагу на те, чим саме займаються в університеті молодіжні лідери.

Учасників свята привітали й талановиті вокалісти Центру культури ЗНУ. Родзинкою свята став «Кольоровий performance» – різнокольорові дими від фаєрів, що запускали студенти. Ініціаторами влаштованого видовища стали лідери студентського самоврядування інституту та центр культури ЗНУ.

Після завершення урочистої частини першокурсників запросили до конференц-зали, де їм представили заступників директора, завідувачів кафедр та їхніх заступників.

Виступаючи перед студентами, заступник директора з виховної та профорієнтаційної роботи, Роман Воляр зазначив, що в умовах карантину необхідно носити захисні маски та дотримуватися правил безпеки. Розповів Роман Миколайович і про те, де розташовані приміщення директорату, про розклад занять і про те, як зорієнтуватися в корпусах тощо.

Звернувся до першокурсників і голова культурно-масового сектору студентського самоврядування інженерного навчально-наукового інституту Мирослав Клюквачов. Хлопець окреслив пріоритети для кожного студента, поставивши на перше місце навчання. Але Мирослав підкреслив, що роки, проведені в університеті, мають запам’ятатися й насиченим дозвіллям. Звернув він увагу й на те, що студентство – це велика сила, яка здатна зробити умови навчання, проживання тощо саме такими, якими вони хочуть їх бачити! На завершення Мирослав запросив першокурсників приєднатися до лав студентського самоврядування і брати активну участь у інститутських та університетських заходах.

Після офіційної частини студентів запросили на кафедри для знайомства з кураторами, а також – з аудиторіями та лабораторіями, де в них відбуватимуться заняття.

Інженерний навчально-науковий інститут

Фотогалерея: