Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітників наукової бібліотеки ЗНУ привітали з професійним святом

Співробітників наукової бібліотеки ЗНУ привітали з професійним святом

30.09.2020 09:32 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека привітання свято

Шановні співробітники наукової бібліотеки ЗНУ! Вітаємо вас та, звісно, всіх ваших вдячних читачів, котрі безмірно вам вдячні за ваш професіоналізм і відданість своїй справі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу українського народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також – про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Важко переоцінити значення вашої щоденної напруженої й самовідданої праці, яка нерозривно пов’язана із забезпеченням освітнього процесу в Запорізькому національному університеті – провідному закладі вищої освіти сходу й півдня України.

На сьогодні університетські книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Ми по праву пишаємося не лише унікальним книжковим фондом, який є надійним підґрунтям для навчання європейського рівня, для плідної наукової діяльності, для саморозвитку викладачів, співробітників і студентів. Не менш вагомий привід для гордості – співробітники бібліотеки, її дружний колектив, який прагне йти в ногу із часом, докладає великі зусилля для діджиталізації книжкового фонду, проводить заняття для студентів усіх спеціальностей, активно залучається до профорієнтаційної діяльності.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра й нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою,

ректор ЗНУ Микола Фролова