Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму вітає доцента Світлану Караулову із захистом дисертації

30.09.2020 10:34 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму захист дисертації привітання

Колектив факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає доцента кафедри фізичної культури і спорту Світлану Іванівну Караулову з успішним захистом дисертації «Теоретико-методичні аспекти управління тренувальним процесом спортсменок високої кваліфікації, які спеціалізуються у бігу на короткі дистанції, в олімпійському циклі підготовки» на  здобуття наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання та спорту зі спеціальності «24.00.01 − олімпійський і професійний спорт».

Науковий консультант – доктор біологічних наук, професор Микола Васильович Маліков.

Захист відбувся 28 вересня 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Колеги бажають Світлані Іванівні нових успіхів і досягнень у професійній діяльності.

Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму

Кафедра фізичної культури і спорту