Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив Економіко-правничого фахового коледжу запрошує школярів на День відкритих дверей

Одинадцятого жовтня 2020 року о 10:00 Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує учнів 9 класів на День відкритих дверей.

На вас чекають зустріч з адміністрацією коледжу, тренінги, які допоможуть визначити ваші здібності та професійні прагнення, відповіді на питання, пов’язані з підготовкою до вступу, складаннями іспитів, навчанні на різних спеціальностях, можливістю продовжити навчання на старших курсах ЗНУ після закінчення навчання в коледжі.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Жуковського, 66Б, навчальний корпус № 2 Запорізького національного університету.

Нагадуємо, що з 22 вересня працюють 8-ми місячні підготовчі курси для охочих в 2021 році стати студентами коледжу. Форма: очно-дистанційна.