Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав освітян із професійним святом!

Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав освітян із професійним святом!

02.10.2020 15:51 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University звернення ректора свято День працівника освіти

Шановні освітяни! Від усього серця вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Це день важливий не лише для вихователів, учителів, викладачів, але й для всіх тих, хто присвятив своє життя величній і відповідальній професії освітянина. Усі ми, який би фах не обрали, яких би кар’єрних висот не досягли, щоосені згадуємо шкільні та студентські роки, обличчя й прізвища наших шанованих педагогів, які не лише щедро ділилися з нами знаннями, але й мали визначальний вплив на формування наших характерів і світосприйняття.

Шановні педагоги! Важко переоцінити значення вашої натхненної щоденної праці. Саме ви вносите визначальний вклад у розвиток України. Ваші уроки, щирі розмови, підтримка дітей, молоді формують нові покоління громадян нашої країни. Ви, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб не лише знань, але й багатої духовності, забезпечуєте успішний старт майбутньому нашої держави. У ці нелегкі для всіх нас часи ви докладаєте максимум зусиль, аби забезпечити учням можливість отримувати якісні знання, попри всі карантинні обмеження.

Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, за турботу про всіх ваших вихованців, за прагнення допомогти кожному з них реалізувати свій потенціал, стати успішним і щасливим.

Хай вас завжди супроводжує успіх на обраному шляху, а серце зігрівають досягнення ваших учнів та їхня щира вдячність! Хай щастить на роботі та в особистому житті! Зі святом!

ректор ЗНУ Микола Фролов