Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня працівника освіти викладачів ЕПФК відзначили почесними грамотами й нагородами

02.10.2020 13:46 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж День працівника освіти нагородження

Другого жовтня в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) до Дня працівника освіти відбувся урочистий захід, під час якого викладачі були відзначені почесними нагородами Запорізької обласної ради.

На свято, аби привітати присутніх та виконати почесну місію й вручити нагороди кращим освітянам, завітав ректор ЗНУ Микола Фролов. Привітавши присутніх на заході з чудовим професійним святом, Микола Олександрович побажав їм щастя, натхнення, здоров’я.

Серед досягнень колективу коледжу він окремо відзначив його успішну цьогорічну вступну кампанію: чимало старшокласників виявили бажання стати студентами коледжу. На думку ректора, це – запорука подальшого розвитку закладу освіти й свідчення того, що його колектив обрав успішну стратегію співпраці зі школами й підготовки своїх студентів.

Також він відзначив, що й загалом для ЗНУ ця вступна кампанія була вдалою, попри всі виклики сьогодення. На сьогодні, без додаткового набору до магістратури, який саме триває, до вишу на всі форми навчання вступило 4211 осіб, а це – на 500 студентів більше ніж торік. Крім того, Микола Олександрович зазначив, що за кількістю першокурсників, які обрали виш для навчання, ЗНУ перевищив багато закладів вищої освіти із Запорізького й сусідніх регіонів.

Ректор Микола Фролов висловив переконання в подальшому успішному розвитку Економіко-правничого фахового коледжу. Крім того, він вручив усьому колективу коледжу почесну відзнаку Запорізької обласної ради – орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня. Він, до речі, відзначив, що це – рідкісний випадок, коли таким орденом нагороджують відразу весь колектив.

Директорці Економіко-правничого фахового коледжу Олені Грибановій в урочистій обстановці вручили Подяку голови Запорізької обласної ради. Це нагородження присутні на заході зустріли гучними оплесками. Крім того, викладачці ЕПФК Альоні Ходаковській вручили Почесну грамоту Запорізької обласної ради.

Своєю чергою, директор коледжу Олена Грибанова привітала науково-педагогічних працівників коледжу й подякувала їм за натхненну й плідну роботу. Вона згадала про здобутки освітян у минулому навчальному році, зокрема про те, що спеціальність «Видавнича справа та редагування» успішно пройшла акредитацію. Олена Євгенівна вручила Почесні грамоти голові циклової комісії – старшому викладачу кафедри видавничої справи та редагування Галині Микитів, а також членам комісії: Наталії Тяпкіній, Наталії Романюк, Інні Горбенко, Олександру Микитіву й Ользі Широбоковій. Крім того, викладачці Ірмі Федючок до Дня освітянина вручили веб-камеру.

Директорка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова привітала всіх присутніх зі святом:
"Шановні колеги та здобувачі освіти! Сьогодні, напередодні нашого професійного свята хочу всіх привітати з Днем працівника освіти. Абсолютно невипадково «Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету» сьогодні отримав високу нагороду Запорізької обласної ради – орден ІІІ ступеня "За заслуги перед Запорізьким краєм". Це - здобуття всього колективу, я вітаю нас всіх. Висока нагорода, яка демонструє оцінку роботи нашого педагогічного колективу не лише ректоратом Запорізького національного університету, нашими колегами–фахівцями у сфері освіти, а й Запорізькою обласною радою.
Наш коледж сьогодні – це сучасний, багатогалузевий освітній заклад фахової передвищої освіти. великий творчий потенціал- гарне підґрунтя для роботи на європейському рівні. Сьогодні в структурі коледжу працює три відділення, 7циклових комісій, освітній процес забезпечують 93 викладача.
Нам лише 13 років. Враховуючи потреби ринку праці Запорізького регіону, за досить короткий проміжок часу коледжем здійснено підготовку понад 2000 фахівців економічної, соціальної, юридичної сфери, туристичної індустрії, молодших спеціалістів з видавничо-поліграфічного виробництва, програмного забезпечення та педагогів з фізичного виховання.
Перлиною набору 2020 року стали дві педагогічні спеціальності – «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». Я впевнена, що на шляху до становлення Нової української школи наші випускники внесуть свій вклад і ми зробимо все можливе, щоб підготувати фахових молодших бакалаврів, які в майбутньому продовжать навчання у Запорізькому національному університеті. Започаткована традиція реалізується щороку, адже понад двісті студентів щороку продовжують навчання на факультетах університету.
Одне з пріоритетних завдань коледжу сьогодні – створення сучасної навчально-матеріальної бази для розвитку цифрових компетентностей та діджиталізації освітнього процесу. Цього року закуплено сервер для того, щоб в умовах дистанційного навчання здійснювати підготовку наших фахівців.
Безумовно ми пишаємося студентською радою і нашими здобувачами освіти.
Конкурс на наші спеціальності дозволяє здійснювати прийом абітурієнтів , які демонструють високий рівень підготовки. Ми посідаємо передові місця в рейтингу коледжів Запорізької області. А сайт коледжу забезпечує прозорість, інформаційну відкритість нашої діяльності, відображає стан освітнього процесу, формує позитивний імідж та забезпечує гарну славу Запорізькому національному університету.
Ще раз всіх зі святом! Бажаю міцного здоров’я і сподіваюсь, що ми подолаємо проблеми, пов’язані з пандемією у країні".

ФОТОГАЛЕРЕЯ: