Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалася робота з допомоги в оформленні субсидій для студентів-мешканців гуртожитків

05.10.2020 15:25 Все Головні новини ZNU ZaporizhzhiaNationalUniversity студентські гуртожитки первинна профспілкова організація субсидії соціальний захист

Восьмий рік поспіль у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває організована первинною профспілковою організацією кампанія з допомоги студентам, які мешкають в університетських гуртожитках, в оформленні субсидій. Цього року, як і минулого, вона проходить під гаслом «Отримати субсидію просто!». Кампанія розпочалася трохи пізніше, ніж зазвичай – із 26 вересня, адже це пов’язано із відтермінованим початком навчального року для окремих категорій студентів. І триватиме вона, передбачувано, до кінця жовтня. Після чого, за умов відсутності жорсткого карантину, охочі отримати субсидії студенти зможуть подати відповідні пакети документів до відділів соціального захисту відповідних районів м. Запоріжжя, але вони вже самостійно матимуть їх підготувати для подання.

Нагадаємо, що, завдяки добре організованій співпраці первинної профспілкової організації ЗНУ та районних відділень Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради, субсидії на комунальні послуги торік отримали близько 700 студентів університету. Цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, університетська профспілка співпрацює з фахівцями районних відділів соцзахисту за графіком. Спершу подати заяви на субсидію могли мешканці студентських гуртожитків №№ 3 та 4, що знаходяться в Олександрівському районі. Співпраця з відділеннями соцзахисту Шевченківського та Дніпровського районів розпочалася з 12 жовтня. Більше інформації можна дізнатися за покликанням:

Яким чином цього року триває робота з оформлення субсидій для студентів ЗНУ, що мешкають у гуртожитках, розповідає головний бухгалтер ППО ЗНУ Світлана Носова: «У зв’язку з карантинними обмеженнями, ми дотримуємося відповідних санітарно-гігієнічних норм, аби запобігти розповсюдженню коронавірусної інфекції. Тож не проводили масових зібрань студентів. Профоргів та старост блоків залучили до заповнень заяв і декларацій разом зі студентами. Заяви і декларації приймаються у профспілці ЗНУ з понеділка по четвер, а в п’ятницю їх передають фахівцями районної соцслужби. На сьогодні до профспілки подано близько 350 заяв від мешканців студентських гуртожитків».

Представники університетської профспілки надають дієву допомогу студентам під час заповнення заяв і декларацій, комплектування необхідної для подання документації. Для оформлення подання на субсидіювання при собі необхідно мати копію паспорта (1, 2 сторінка та прописка у гуртожитку, або документ, що підтверджує місце прописки) чи копію обох сторін ID-карти й витяг із прописки, ІПН, реквізити банківської карти, на яку отримуватимуть монетизовану субсидію (для тих, хто вперше оформлює субсидію, або тих, хто не отримував її торік, це має бути виключно картка Ощадбанку, для інших категорій – будь-який банк).

Нагадаємо також, що першокурсники, які щойно приєдналися до спільноти мешканців університетських гуртожитків і які ще не встигли оформити прописку, можуть подати заяви на субсидіювання, одразу після її оформлення.

Зверніть увагу: завдяки нарахуванню житлової субсидії, за рік студент може зекономити суттєві кошти. Нарахована субсидія перераховується на особисту банківську картку студента.

Нагадаємо також, що призначення та сума субсидії залежить виключно від доходів студента, незалежно від доходів батьків або форми навчання (за кошти держзамовлення чи за кошти фізичних (юридичних) осіб).

Плакати з інформацією щодо оформлення субсидій розміщені на вхідних дверях студентських гуртожитків. Студенти за допомогою в оформленні субсидій можуть безпосередньо звернутися до представників ППО ЗНУ: навчальний корпус № 4, кім. 209, 212, 311 із 9.00 до 17.00. Уточнити розклад оформлення субсидій студенти можуть у профоргів своїх факультетів. Також можна звернутися за інформацію за телефонами: (067)810-82-48 (Світлана Вікторівна Носова), (097)207-22-97, (099)62-933-64 (заступники голови ППО ЗНУ).

Ознайомитися з цими та іншими питаннями із субсидіювання студенти можуть у соцмережах:

-         в Instagram: (@studprofkom_znu

-         у Телеграм (@ppo_znu