Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЕПФК вітає із ювілеєм завідувачку виробничої практики Інну Кирилову!

Колектив ЕПФК вітає із ювілеєм завідувачку виробничої практики Інну Кирилову!

06.10.2020 11:09 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж ювілей привітання

Шостого жовтня університетська спільнота і, зокрема представники Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University),вітають чудову жінку, висококваліфікованого фахівця з багаторічним досвідом роботи на педагогічній ниві, справжнього професіонала своєї справи– завідуючу виробничої практики ЕПФК Інну Кирилову.

Вісім років тому Інна Олександрівна прийшла працювати викладачем до ЕПФК ЗНУ. Випускниця 1995 року Запорізької державної інженерної академії (на сьогодні – Інженерний науково-навчальний інститут ЗНУ), вона закінчила факультет чорної та кольорової металургії за фахом «Теплофізика, автоматизація та екологія теплових агрегатів в металургії». Одразу після навчання вступила на посаду старшого лаборанта кафедри охорони навколишнього середовища цього навчального закладу. Потім працювала на кафедрі прикладної математики та програмування Інституту УкрНІІспецсталь, учителем математики та інформатики у середніх та професійно-технічних закладах м. Запоріжжя, а також була заступником директора з виховної роботи. Увесь цей час Інна Олександрівна невпинно підвищувала свою кваліфікацію, розвивалася як фахівець, й сьогодні вона не зупиняється на досягнутому, поглиблюючи свої знання в галузі інформатики та IT-технологій, з інтересом і завзяттям опановує інноваційні технології та нові професійні напрямки.

Починаючи з 2012 року, Інна Кирилова продовжила своє становлення як фахівця вже на базі Економіко-правничого фахового коледжу, куди прийшла працювати викладачем інформатики І категорії. Паралельно з цим вона здобула кваліфікацію викладача університетів та ЗВО на базі Класичного приватного університету (2013), після чого її призначили на посаду методиста коледжу. Потім вона завідувала кабінетом електронних ресурсів, брала активну участь в роботі районного методичного об’єднання вчителів інформатики. З 2016 року вона – завідуюча виробничою практикою студентів коледжу. За високі досягнення в професійній діяльності Інна Олександрівна неодноразово була відзначена керівництвом коледжу та університету.

Їй притаманні досконале володіння знаннями теоретичних основ і сучасних досягнень науки у галузі інформатики, вміння застосовувати інформаційно-комунікаційні технології, цифрові ресурси в освітньо-виховному процесі, професійне застосування методів компетентно-орієнтованого підходу до організації навчально-виховного процесу.

Інна Олександрівна також майстерно володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу й здібностей учнів, сприяє творчому розвитку молоді, цілеспрямовано формує в них уміння й навички раціональної організації освітньої праці, завдяки чому її учні отримують глибокі та міцні знання теорії і навички практичної діяльності.

Колеги, керівництво коледжу й студенти високо цінують шановну Інну Олександрівну за її доброзичливість, порядність, працелюбність та вміння приймати правильні рішення в нестандартних ситуаціях, Окрім іншого, вона – завсідник і організатор багатьох масштабних заходів, які проводить коледж, улюблениця студентської молоді й шанований серед колег наставник.

Представники ЕПФК та ЗНУ загалом щиро вітають Інну Олександрівну з днем народження та бажають їй завжди зберігати молодість душі, завзятість й енергійність, а ще – щастя, здоров’я, успіхів у реалізації всіх планів і задумів!