Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає із ювілеєм бібліотекаря Галину Данилюк

Колектив ЗНУ вітає із ювілеєм бібліотекаря Галину Данилюк

07.10.2020 09:11 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека привітання ювілей

Сьомого жовтня університетський колектив вітає із ювілейним днем народження шановного бібліотекаря 1 категорії наукової бібліотеки ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Галину Данилюк. Майже чверть століття вона присвятила цій кропіткій роботі, яка зо дня на день сприяла розвитку освітнього та наукового потенціалу університету!

Свого часу Галина Данилюк закінчила Мелітопольське училище культури за спеціальністю «Бібліотечна справа» і здобула кваліфікацію бібліотекаря-бібліографа, надалі їй було присвоєно відповідну категорію. Сумлінне й творче ставлення до своєї роботи, виконання обов’язків бібліотекаря, глибокі знання справи, а також постійне прагнення до професійного удосконалення, а ще – доброзичливість і зацікавлений підхід Галини Вікторівни до всього, чим вона займається, здобули їй повагу й визнання представників університетського колективу.

Наукова бібліотека – це осереддя життєдіяльності Запорізького національного університету. Як і сам університет, вона невпинно розвивається й, подібно потужному локомотиву, рухається уперед завдяки щоденній натхненній праці бібліотекарів. Завдяки Вам, шановна ювілярко, повсякчас примножується унікальний книжковий фонд книгозбірні. Відповідальні технологічні процеси, які виконує Галина Данилюк, є завершальними на шляху книги до читальних залів та абонементів. Бібліографічна інформація про книги в електронному каталозі завдяки її роботі набуває свій остаточний формат і стає доступною користувацькому загалу.

У діяльність науково-педагогічного колективу та навчання студентів привносяться важливі нововведення, зумовлені часом, і наукова бібліотека намагається відповідати рівню провідного бібліотечного осередку нашого регіону, відповідати університету – визнаному ЗВО європейського рівня. Мільйонний книжковий фонд дозволяє науковцям та студентській молоді бути в курсі останніх подій та новацій у всіх галузях науки, користуватися потужною електронною бібліотекою, а також мати доступ до бібліотек інших регіонів та країн.

Наукова бібліотека ЗНУ виправдано визнана важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожного, хто виступає у числі її користувачів. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, кожен день Вашої кропіткої праці сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадянських якостей і патріотичної свідомості представників численного університетського колективу.

Керівництво, викладачі, співробітники та студенти нашого університету щиросердно вітають Вас із вашим почесним святом! Засвідчуємо Вам, шановна Галино Вікторівно, нашу глибоку повагу та подяку за вашу невтомну натхненну щоденну працю, яка відіграє велику роль в освітньому процесі університету. Бажаємо Вам успіхів у вашій благородній просвітницькій діяльності, міцного здоров’я, щастя та благополуччя Вам, шановний бібліотекарю, і вашій родині!