Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету журналістики Марія Попова перемогла в регіональних рейтингових змаганнях із танців «Битва стилів»

08.10.2020 10:54 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики танці перемога

Нещодавно в місті Дніпрі пройшли регіональні рейтингові змагання з танців «Битва стилів». Студентка 1 курсу спеціальності «реклама та зв’язки з громадськістю» факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марія Попова виборола друге та два третіх місця в стилях денсхол та джазфанк.

На факультеті журналістики зазначають, що Марія вже багато років займається танцями. Студентка запевняє, що кожного місяця є учасницею подібних змагань і неодноразово була призеркою танцювальних конкурсів.
Кураторка групи дівчини Катерина Доценко тішиться успіхами своєї студентки та розповідає, що Марія планує залишитися в рекламі, але й без танців себе не бачить.
Колектив факультету щиро вітає Марію Попову з перемогою та бажає їй не зупинятися на досягнутому.