Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм бібліотекаря 1 категорії наукової бібліотеки Ольгу Колісник

09.10.2020 10:45 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека привітання ювілей

Дев’ятого жовтня свій почесний ювілей святкує прекрасна людина й фахівець своєї справи – бібліотекар 1 категорії наукової бібліотеки ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – Ольга Колісник. Базову вищу педагогічну освіту Ольга Леонідівна здобула, закінчивши Кіровоградський державний педагогічний інститут (1982). Перші кроки в професії вона зробила, працюючи в школі, – вчителем початкових класів, вихователем групи продовженого дня. А вже з 1998 року розпочала свою діяльність за фахом бібліотекаря, спочатку на базі Запорізької державної індустріальної академії, потім, після приєднання її як структурного підрозділу – на сьогодні інженерного навчально-наукового інституту – до ЗНУ, була переведена на посаду бібліотекаря І категорії університетської наукової бібліотеки.

Понад двадцяти років свого життя й щоденної сумлінної праці вона присвятила цій благородній справі, безпосередньо пов'язаній з освітньою та науковою діяльністю закладу вищої освіти. Напружена, відповідальна, щоденна робота шановної ювілярки увесь цей час була присвячена невпинному практичному оволодінню все новими й новими знаннями, збагаченню інформацією, новітніми методиками й технологіями, які вона доносила до представників численної академічної спільноти і завдяки яким та стрімко розвивалася й демонструвала визначні здобутки в освітньому й науковому просторі.

Колеги й увесь академічний колектив університету цінують особисту енергію, яку вкладає шановна Ольга Леонідівна в улюблену справу, її цілеспрямованість, наполегливість й високу працездатність.

Ольго Леонідівно, у цей знаменний для Вас день уся університетська спільнота зичить Вам зберігати бадьорість духу, витримку і прагнення до підкорення нових вершин! А ще – міцного здоров’я на многії літа, аби здійснилися усі Ваші плани, мрії та бажання!