Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенту ЕПФК ЗНУ призначено академічну стипендію Президента України

Студенту ЕПФК ЗНУ призначено академічну стипендію Президента України

09.10.2020 14:49 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж стипендія Президента України

За визначні успіхи у навчанні,  науковій і громадській діяльності студенту  4 курсу спеціальності «Туризм» Економіко-правничого професійного коледжу ЗНУ Артему Селіну відповідним наказом Міністерства освіти і науки України призначено академічну стипендію Президента України.

За словами самого студента, Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ дає неймовірні можливості. «Я з гордістю можу сказати, що я є студентом цього коледжу! Я пишаюся тим, що є активним діячем студентського самоврядування. Рік я був головою академічного сектору, а зараз заступник голови студентської ради коледжу! Я радий, що мене в першу чергу підтримує моя група, старостою якої я є всі 4 роки! Ще три роки тому, навчаючись на контрактній основі, я й гадки не мав, що таке колись станеться! Що за особливі успіхи у навчанні та активну громадську діяльність мене спочатку переведуть на бюджет, а потім я буду отримувати стипендію Президента України!  Я вдячний всьому студентству, адміністрації та педагогічному колективу ВСП "ЕПФК ЗНУ" за всебічну підтримку, за розвиток і навчання!», - зазначає студент.

За період навчання Артем Селін проявив себе, як здібний, активний, наполегливий студент. Навчається на «відмінно». Сумлінно виконує будь-які завдання та легко вирішує питання.
Артем має активну громадянську позицію. Виконує обов’язки старости групи з 1 курсу. З березня 2019 року обіймав посаду голови академічного сектору студентської ради коледжу, а з березня 2020 року Артем - заступник голови студентської ради. Багато уваги студент приділяє професійно-орієнтаційній роботі коледжу, якісно працював у вступній кампанії 2019 року, за що його нагородили подякою ректора. Крім того, Артем Селін отримав іменну подяку мера міста за активну громадську діяльність, спрямовану на розвиток студентського руху міста. Також Артем отримав звання «Кращий студент коледжу-2020».
Активно бере участь у конкурсах патріотичної спрямованості з авторськими віршами. Розвиває українське слово та підтримує національні традиції. Здобув перше місце на дистанційному міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв "MARINE FANTASY" у номінації «Театральне мистецтво». У 2019 розробив та презентував програму «Довідник ЕПК» для зручного ознайомлення іногородніх студентів з містом.

Колектив коледжу вітає стипендіата Артема Селіна із цим досягненням і бажає йому подальших успіхів у навчанні  та студентському самоврядуванні.