Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася підсумкова онлайн-конференція з виробничої практики студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування»

13.10.2020 12:05 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики практика онлайн-конференція

Нещодавно відбулася підсумкова онлайн-конференція з виробничої практики студентів 4 курсу групи 6.0617-В спеціальності «Видавнича справа та редагування» факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Конференція пройшла за допомогою платформи Zoom. На ній були присутні випускники-практиканти, а також завідувач кафедри видавничої справи та редагування, кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Плеханова та старший викладач кафедри Галина Микитів.

Під час конференції кожен зі студентів розповів, як в нього відбувалася практика, в якому місці він її проходив, а також, які труднощі виникали в процесі. Місця, де студенти практикувалися, були різноманітними: пресслужба ЗНУ, іміджевий відділ факультету журналістики ЗНУ, інтернет-портали maanimo та 061, комунальне підприємство «Запорізький обласний центр служби крові», всеукраїнська християнська газета «Слово про слово», видавничий дім «Кераміст» тощо.

Студенти відзначили, що, завдяки практиці, їм вдалося покращити свої комунікаційні здібності, також вдалося вдосконалити свої навички редагування та написання матеріалів. Варто наголосити, що деяким студентам випала нагода спробувати себе в галузі HR-менеджменту, SMM. Труднощів під час проходження практики в студентів майже не виникало, але якщо вони й були – все оперативно вирішувалося з керівниками. Під час конференції також обговорювалась тема індивідуальних творчих проєктів, на які практична діяльність має безпосередній вплив.

За підсумками конференції вітаємо студентів з успішним завершенням практики й дякуємо керівникам Галині Микитів, Інні Горбенко, Тетяні Плехановій, а також керівникам практик від підприємств!

Анна Великородна