Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова «Про продовження дії адаптивного карантину та перехід на дистанційне навчання» з 19 жовтня

13.10.2020 17:29 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наказ ректора продовження адаптивного карантину освітній процес гуртожитки

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова № 434 від 13.10.2020 «Про продовження дії адаптивного карантину в університеті та перехід на дистанційне навчання».

У цьому документі йдеться про те, що відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARs-CoV-2», Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641» листа Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 № 1/9-576 «Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання», Рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області від 13.10.2020 р., наказано здійснити з 19.10.2020 перехід на дистанційну форму навчання всіх факультетів, Інженерного навчально-наукового інституту та коледжів університету.
Гурі О.І., проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи, Горлач В.В., начальнику навчального відділу, Федченку О.І., в.о. директора ІННІ ЗНУ, деканам факультетів, директорам коледжів наказується забезпечити з 19.10.2020 перехід на дистанційну форму навчання.
Гурі О.І., проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи, до 15.10.2020 необхідно підготувати розпорядження щодо конкретних заходів та змін в організації освітнього процесу, спрямованих на перехід на дистанційне навчання.
Воронкову В.В., помічнику ректора, Кондратенко С.В., начальнику відділу виховної роботи, Должиковій І.С., провідному аудитору ректорату, заступникам деканів з виховної роботи, комендантам гуртожитків, з урахуванням протокольного рішення Студентської ради ЗНУ від 12.10.2020 (Протокол № 39), наказується здійснити комплекс додаткових карантинних заходів у гуртожитках університету, а саме:
1. Організувати тимчасовий виїзд мешканців гуртожитків (за їхнім бажанням) з 19.10.2020 р.;
2. Забезпечити права щодо проживання у гуртожитках сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, «червоних карантинних зон», здобувачів освіти, які проходять практику, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою, з максимальним дотриманням карантинних обмежень і заходів безпеки;
3. Проводити щоденний моніторинг стану здоров’я студентів, які залишаються в гуртожитку в період оголошеного карантину;
4. Заборонити відвідування гуртожитків сторонніми особами.
Арістовій О.В., головному бухгалтеру, на підставі інформації відділу виховної роботи та у відповідності до Положення про гуртожитки Запорізького національного університету наказується здійснити перерахунок комунальних послуг водо-, електро-, газопостачання, водовідведення за період, коли студенти тимчасово не проживатимуть у гуртожитку. Після закінчення навчального року при розрахунках фактичних витрат на проживання, суму повернення врахувати у вартості проживання в наступному році, або повернути суму перерахунку студентам, які будуть виселені з гуртожитку.
Кушніру С.М., проректору з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного постачання, Мхітаряну А.М., директору студмістечка, Баранцю В.В., помічнику проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного постачання, необхідно посилити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів в місцях спільного користування, гуртожитках).
Васильчуку Г.М., проректору з наукової роботи, Янько Ю.Ю., директору центру культури, Протасу М.І., директору СОК ЗНУ, наказано скасувати, або перенести, на період карантину, масові заходи наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру.
Воронкову В.В., помічнику ректора, Даниленку С.Ю., начальнику відділу охорони, наказано посилити контроль за збереженням майна університету та взяттям приміщень під охорону.
Деканам факультетів, в.о. директора ІННІ Федченку О.І., директорам коледжів, 15-16 жовтня 2020 року наказано провести, серед студентів та працівників університету, роз’яснювальну роботу щодо подальшої організації навчального процесу та умов проживання у гуртожитках ЗНУ.
Наказується забезпечити неухильне виконання наказів ректора № 341 від 20.08.2020 «Про підготовку до організованого початку 2020/2021 навчального року», № 343 від 20.08.2020 «Про організацію роботи адміністративно-господарської частини в умовах карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19)», № 344 від 20.08.2020 «Про організацію протиепідемічних заходів в комбінаті громадського харчування ЗНУ в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», № 345 від 20.08.2020 «Про початок 2020-2021 навчального року в СОК ЗНУ в умовах карантину», № 346 від 20.08.2020 «Про заходи щодо профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби», що не суперечать положенням цього наказу.

nakaz_prod__karant.pdf