Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели в онлайн-форматі Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інтеграційні можливості сучасної психології та шляхи її розвитку»

Днями на базі факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету(ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася щорічна, вже ІV, Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтеграційні можливості сучасної психології та шляхи її розвитку». Цього року вона проходила в онлайн-форма на платформі Zoom. Та це аж ніяк не зменшило рівня якості події та кількості зацікавлених учасників. На думку його учасників, усе зорганізували навіть краще, ніж завжди. У програмі було багато цікавих доповідей на пленарному, майстер-класи, дискусії. І всі ці події провели на найвищому рівні.

Незважаючи на те, що проблематика конференції охоплювала різні галузі психологічної науки та практики, з'ясувалося, що всі вони інтегровані в загальну площину розвитку психологічних досліджень на сучасному етапі та мають свій практичній сенс під час пандемії Covid-19.

Організатори конференції – представники факультету СПП ЗНУ висловлюють щиру подяку колегам, які поділилися результатами досліджень. Під час заходу пролунали доповіді про: ролі копінг-стратегій в організаційному контексті (ак., проф. Л. Карамушка), проблеми колективного нарцисизму (проф. В. Васютинський), динаміки психоемоційних станів українців під час пандемії (проф. М. Ткалич), психологічної підтримки під час пандемії (доц. Л. Спіцина), психічного здоров'я та розвитку психологічної допомоги в Україні (доц. Ю. Паскевська) та психологічного супроводу трансплантації органів (доц. А. Поплавська).

Дві лінійки майстер-класів, як завжди, мали велику кількість учасників. Вони та продемонстрували широту застосування психологічного методу: робота з метафоричними картами (доц. В. Гранд), гештальт-терапія сексуальності (доц. Ю. Железнякова), техніки перінатальної допомоги (доц. Н. Мосол), патопсихологічна діагностика під час пандемії (доц. О. Малина) та робота зі стигматизацією на майновій основі (с.н.с. І. Губеладзе).

Представники факультету соціальної педагогіки таа психології висловлюють подяку всім учасникам та співорганізаторам конференції: Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Інституту підготовки кадрів ДСЗУ та Запорізькому національному університету за високий науковий та організаційний рівень, за вмотивованість та прагнення розвитку психології  в Україні.

Факультет соціальної педагогіки та психології