Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Компанія Elsevier запрошує науковців ЗНУ на вебінари з використання Scopus, ScienceDirect, Mendeley

Компанія Elsevier запрошує науковців ЗНУ на вебінари з використання Scopus, ScienceDirect, Mendeley

Компанія Elsevier запрошує науковців ЗНУ на вебінари з використання Scopus, ScienceDirect, Mendeley
22.10.2020 09:48 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність вебінари бази даних Scopus ScienceDirect Mendeley

Міністерство освіти і науки України анонсує серію безкоштовних вебінарів, присвячених роботі з базами даних Scopus, ScienceDirect, Mendeley та іншими електронними ресурсами, що проводиться для українських вчених упродовж жовтня-листопада 2020 року. Запрошуємо приєднатися до них науковців Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Вебінари організовує компанія Elsevier. Всі вебінари відбуватимуться українською мовою, їх проведе офіційний тренер компанії, головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марина Назаровець.

Для участі у вебінарах учасникам необхідно заздалегідь зареєструватися за відповідним посиланням на платформі BrightTALK. За інформацією організаторів після проходження кожного з вебінарів зареєстровані учасники зможуть завантажити відповідні сертифікати.

Програма вебінарів від Elsevier:

23 жовтня, 11:00-12:00

Тема: Починаємо з пошуку літератури у Scopus.

Опис: Пошук літератури має вирішальне значення на всіх етапах дослідження – від планування до написання. Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб отримати важливі знання та поради для ефективного пошуку літератури у Scopus.

Реєстраційна форма за посиланням.

27 жовтня, 11:00-11:45

Тема: Ваші колеги та Ви у Scopus.

Опис: Чи замислювалися Ви коли-небудь над тим, як інші бачать результати Ваших досліджень? Scopus використовується багатьма організаціями, які займаються дослідженнями та фінансуванням досліджень, для оцінки заявок на гранти, тому у першу чергу, слід переконатись, що дані, вказані у Вашому профілі, є актуальними та повними. Беріть участь у вебінарі, щоб дізнатись, як створюються та редагуються профілі авторів у Scopus, і як Ви можете у разі потреби подавати запити для їх корегування.

Реєстраційна форма за посиланням.

30 жовтня, 11:00-12:00

Тема: Журнали: доброго не буває забагато.

Опис: Обрати журнал для читання чи публікації іноді буває складно. Приєднуйтесь до участі у вебінарі, аби дізнатися, як перевіряти та порівнювати журнали, використовуючи бібліометричні параметри та відповідні інструменти в Scopus для прийняття цілком обґрунтованого рішення щодо вибору журналу.

Реєстраційна форма за посиланням.

3 листопада, 11:00-11:45

Тема: Перші кроки у ScienceDirect.

Опис: Приєднуйтесь до вебінару, щоб дізнатися, як розпочати роботу з ScienceDirect. Дізнайтеся більше про налаштування свого облікового запису для роботи з ресурсами бази даних.

Реєстраційна форма за посиланням.

6 листопада, 11:00-11:45

Тема: Читання – це навчання.

Опис: Під час цього вебінару Ви дізнаєтеся, як можете отримати доступ до необхідного та цікавого вмісту. Неважливо, шукаєте ви журнали, книги чи інші документи – у ScienceDirect все це доступно.

Реєстраційна форма за посиланням.

10 листопада 11:00-11:45

Тема: «Цікавій Варварі на базарі носа відірвали».

Опис: Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатись про цікаві та дивовижні дослідження авторів, які кидають виклик відомому прислів’ю про допитливість, у ScienceDirect. Дізнайтеся про згортання соєвого молока в каві, лікування шампанським морської хвороби та багато іншого.

Реєстраційна форма за посиланням.

13 листопада 11:00-11:45

Тема: Не все те золото, що блищить.

Опис: Приєднуйтесь до участі у вебінарі, щоб дізнатися, як не стати жертвою хижацьких видань, конференцій та інших неетичних практик у науковій комунікації.

Реєстраційна форма за посиланням.

17 листопада, 11:00-11:45

Тема: Сяйте яскраво, наче діаманти.

Опис: Дізнайтеся про найкращі практики та інструменти для покращення видимості результатів Ваших досліджень. Під час цього вебінару ми познайомимо Вас із соціальними мережами для дослідників та відповідальними політиками поширення, а також поділимося з Вами порадами щодо того, як забезпечити належну увагу до Вашого дослідження.

Реєстраційна форма за посиланням.

Нагадуємо, що триває опитування МОН щодо використання українськими вченими та інноваторами електронних баз даних. Заповнити анкету  можна до 23 жовтня 2020 року.

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини