Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися вибори голови Наукового товариства студентів в онлайн-форматі

У ЗНУ відбулися вибори голови Наукового товариства студентів в онлайн-форматі

23.10.2020 15:36 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова діяльність молода наука Наукове товариство студентів вибори голови

Цього року в нашому Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувається реорганізація Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених шляхом його поділу на Наукове товариство студентів і Раду молодих вчених.

21 жовтня відбулась онлайн-конференція на платформі zoom, присвячена обранню голови Наукового товариства студентів. Вона відбулась дистанційно. На заході були присутні 106 осіб: делегати від кожного факультету та Інженерного навчально-науковий інституту, заступники деканів із наукової роботи та представники науково-дослідної частини – голова науково-дослідної частини Оксана Болдуєва та керівник Центру наукової роботи студентів Олена Бойка.

Головою Наукового товариства студентів обрали Олександра Смирнова. Він – студент 1 курсу магістратури філологічного факультету, стипендіат Президента України, Фонду Конрада Аденауера та програми «Завтра.UA», кількаразовий переможець Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу наукових робіт, Міжнародного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка, панеліст Yalta European Strategy, Kyiv Security Forum, учасник проєктів від Global Office, Souspilnist Foundation, Action Institute тощо.

За словами Олександра, його діяльність на посту голови Наукового товариства буде сконцентрована довкола таких аспектів:

-         налагодження наукової комунікації серед студентства;

-         допомога та супровід процесу відправлення студентів у відрядження на наукові заходи;

-         підвищення практичної цінності наукових здобутків молодих учених університету через упровадження проєктної активності;

-         пошук спроб монетизації наукової діяльності та дисконтування публікацій у фахових виданнях.

Учасники виборчої конференції мали змогу поставити питання новообраному голові Наукового товариства студентів, поділитися власними думками щодо розвитку науки в Запорізькому національному університеті. Активність виявили як представники студентства, так і викладачі, присутні на конференції.

Наприкінці заходу присутні побажали Олександру Смирнову натхнення та привітали його з обранням на посаду голови Наукового товариства студентів.