Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проректор Сергій Кушнір презентував студентам проєкт термомодернізації гуртожитків

Днями в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра зі студентами – мешканцями гуртожитків. Він розповів їм про «Надзвичайну кредитну програму для відновлення України» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства й про підписання «Угоди про передачу коштів Запорізькому національному університету». Згідно із затвердженою програмою фінансування, університету на ремонт гуртожитків №№3 та 4 виділені кошти – на заходи з термомодернізації будівель.

Раніше ми вже писали про етапи реалізації проєкту термомодернізації гуртожитків. Більше дізнатися про цей проєкт можна за покликаннями: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=52150&lang=ukr&news_code=vidbulosya-ukraj-dovgoochikuvane-pidpisannya-ugodi-pro-peredachu-50-mln-grn-dlya-remontu-gurtozhitkiv-znu--vpershe-vish-otrimu---nastilki-masshtabne-finansuvannya

Нагадаємо, що ухвалили відразу два господарських проєкти ЗНУ, наразі виділено кошти під їхню реалізацію – це майже 50 млн грн для проведення ремонтних робіт у студентських гуртожитках. Під час зустрічі зі студентами Сергій Миколайович докладно розповів їм про проєкт, окреслив його завдання та поділився планами щодо етапів проведення робіт із термомодернізації гуртожитків. Згідно розроблених планів за півтора роки відбудеться суттєва модернізація гуртожитків №№ 3 і 4: утеплення фасаду, покрівлі, заміна всіх вікон і вхідних дверей на металопластикові, утеплення даху, зміцнення фундаменту будівель тощо. Також будуть встановлені циркуляційні насоси й погодна автоматика, якою вже оснащені корпуси ЗНУ. Завдяки цій апаратурі, автоматично регулюється терморежим у будівлях відповідно до температури на вулиці: якщо на дворі прохолодно – у приміщені буде тепло, а як на дворі спека – у приміщенні прохолодно.

Спілкуючись із гостем, студенти виявили неабияку зацікавленість щодо реалізації даного проєкту й висловили свої схвальні відгуки. Також Сергій Кушнір відповів на низку поставлених молоддю запитань щодо етапів реалізації проєкту та заходів із підвищення термоефективності в університетських гуртожитках.