Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели міжнародну онлайн-конференцію «Виклики та перспективи розвитку нової економіки на світовому, державному та регіональному рівнях»

У ЗНУ провели міжнародну онлайн-конференцію «Виклики та перспективи розвитку нової економіки на світовому, державному та регіональному рівнях»

У ЗНУ провели міжнародну онлайн-конференцію «Виклики та перспективи розвитку нової економіки на світовому, державному та регіональному рівнях»
28.10.2020 10:03 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет наукова діяльність міжнародна діяльність онлайн-конференція

Нещодавно на економічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) щорічна XV Міжнародна науково-практична конференція «Виклики та перспективи розвитку нової економіки на світовому, державному та регіональному рівнях». В онлайн-заході взяли участь більш ніж 100 науковців із різних країн світу.

Надзвичайно приємно, що в роботі конференції взяли участь представники університету Ромериса (Литва) д.е.н., професор Сименавичене Ж.І.; Державного вищого професійного училища ім. Президента Станіслава Войцеховського в Каліші д.н. з упр., експерт з європейських фондів Тадеуш Троціковські (Польща); Маріямпольської колегії  доктор PhD соціальних наук (менеджмент), доцент Андрюкайтене Р.М. (Литва); Казахського національного педагогічного університету ім. Абая к.е.н., доцент Канабекова М.А.; Університету Туран (Республіка Казахстан) доктор PhD, доцент Бековa Р.З., доктор PhD, доцент Файзуліна С.A.; Каспийского суспільного університету PhD докторанти Гулимбетова Р.У, Бимуратова А.А. (Республіка Казахстан) та багато інших.

Кожного року конференція збирає представників не тільки науки, але й бізнесу. Так в  онлайн-конференції взяли участь 100 учасників, з них 37 представника інших ЗВО України, 13 представників реального сектору економіки, а саме: були присутні представники підприємницького середовища, а саме: Андрюкайтене Регіна, д.соц.н., завідувач кафедрою бізнесу та економіки Маріямпольської колегії Маріямполе, Литва) Міняйло Олексій Олександрович Корпоративний Аудитор Philip Morris International, магістер  Економічного Університету в Катовіцах, Польща, Бутенко Сергій Миколайович,  Директор ТОВ «Проком» і Бабмідра Дмитро Іванович д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

Із привітальним словом виступив проректор із наукової та міжнародної діяльності, д.п.н., професор Олександр Гура:  «Я дуже радий бути присутній на щорічному традиційному заході. Наш університет продовжує розвиватися та працювати незважаючи на ситуацію, що склалася в світі, – зазначив Олександр Іванович. – Вірус згуртував наш колектив, у всьому потрібно шукати позитивні моменти. Світ маленький і в наших силах шукати нові методи та прийоми його розвитку. Ми сильні, як ніколи! Можемо дозволити зарядити один одного позитивом!».

Андрюкайтене Регіна, д.соц.н., завідувач кафедрою бізнесу та економіки Маріямпольської колегії Маріямполе, Литва), виступила з доповіддю «Фундаментальні підходи к визначенню соціальної відповідальності». Вона зазначила, що в ситуації, яка склалася в світі, люди повинні бути ще більш соціально-відповідальними, бо зараз це дуже важливо. Соціальна відповідальність повинна з’явитися на всіх рівнях (на рівні підприємств, публічних організацій, держави), які піклуються про суспільство в дуже складний для всіх період. Головне відповідальність, на думку доповідачки, перед всіма близькими. Вона говорила про те. як треба жити й що робити, аби зупинити пандемію. Після завершення виступу вона подякувала за можливість взяти участь у заході. Крім того, вчена наголосила, що Україна – дуже сильна держава, яка має значний інноваційний потенціал, а Економічний факультет ЗНУ – це той локомотив, який завжди рухається вперед.

Олексій Міняйло, корпоративний аудитор Philip Morris International, магістер  Економічного Університету в Катовіцах (Польща) виступив на тему: «Виклики в галузі міжнародної аудиторської діяльності в умовах пандемії», Своєю чергою, Ігор Козін, д.ф-м.н., проф., професор кафедри економічної кібернетики Запорізького національного університет, висвітлив «Міжнародні конкурси солверів як нова форма науково-дослідної активності».

Дмитро Бабмідра, д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму виступив з дуже цікавою для усіх учасників заходу темою: «Державне регулювання ринку землі». Заступниця декана з наукової роботи Оксана Гамова подякувала за участь усім, хто приєднався до заходу. Вона наголосила, що Україна має чималий інноваційний потенціал й висловила сподівання на подальшу співпрацю з учасниками конференції. Варто відзначити, що в конференції взяли участь всі викладачі економічного факультету, його докторанти, аспіранти та магістранти, представники МАУБ і Криворізького факультету ЗНУ.

Наприкінці заходу зі словами привітання закривала конференцію – декан економічного факультету, д.е.н., професор Алла Череп. Вона подякувала всім учасникам, особливо колективу економічного факультету, за участь у конференції. Алла Василівна наголосила на тому, що, незважаючи на всю складність ситуації, що склалася в світі, наука не знає кордонів і меж та об’єднала того дня всіх учасників заходу.

 

Оксана Гамова,

заступник декана з наукової роботи економічного факультету ЗНУ

 

Схожі новини