Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету – переможці міжнародних конкурсів наукових робіт

Студенти юридичного факультету – переможці міжнародних конкурсів наукових робіт

28.10.2020 15:17 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет студентська наука конкурс наукових робіт перемога

Протягом вересня та жовтня у закладі освіти Могильовський інститут Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусь проходив міжнародний конкурс наукових робіт курсантів. Основними його завданнями є сприяння інтеграції освітнього процесу і наукової діяльності в Могильовському інституті МВС, зміцнення наукових зв’язків із закладами вищої освіти-партнерами, створення умов для реалізації творчих здібностей курсантів і стимулювання їх науково-дослідної діяльності тощо. Серед його учасників були представники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Диплом І категорії отримала студентка 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти юридичного факультету ЗНУ Дарина Куліченко. Наукова робота «Правове регулювання впровадження та використання персональних засобів пересування в Україні та зарубіжних країнах: компаративно-правовий аналіз» була підготовлена під керівництвом декана Тетяни Коломоєць в рамках Тематики наукових досліджень юридичного факультету Запорізького національного університету на період 2017-2022 рр. Також вона узгоджується з Пріоритетними напрямами наукових досліджень із проблем держави і права, затвердженими Президіумом НАПрН України від 20 грудня 2013 року №179.

Юридичний факультет