Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету журналістики – учасники сучасних просвітницьких тренінгових програм

03.11.2020 13:41 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики проєктна діяльність міжнародна діяльність тренінги

19 жовтня 2020 року великому українцю, візіонеру, відомому економісту та меценату, автору Декларації відповідальності людини Богдану Гаврилишину виповнилося б 94 роки. Саме в цей день Фонд Родини Богдана Гаврилишина розпочинає велику адвокаційну кампанію на підтримку впровадження Дня відповідальності. Представники факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках такої ініціативи також підсумував за літньо-осінній період участь у важливих відповідальних ініціативах, підтриманих світовим українством.

Зокрема, д. соц. ком., доцентка Вікторія Ковпак взяла участь у програмі, організованій Фондом родини Богдана Гаврилишина, «Креативна молодь змінить Україну», яка реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Місія проєкту – підтримка молодих змінотворців задля сталого розвитку ціннісно-орієнтованої України. Навчальний шлях складався з 8 тижнів інтенсивних онлайн-тренінгів (16 модулів) у форматі нетворкінгу з представниками та представницями культурних та креативних індустрій з усієї України. Це що дало змогу зануритися в царину проєктного менеджменту, дизайн-мислення, комунікаційних стратегій, вивчення запитів цільової аудиторії. А також – долучитися до відеолекцій та вебінарів професійних проєктних менеджерів та створити власний командний проєкт. Усі отримані корисні та цікаві кейси стануть у пригоді для наповнення академічних курсів із медіакультури та медіавиробництва, інформаційної діяльності у бізнесі, політиці та державному управлінні.

А д. соц. ком., доцентка Людмила Чернявська та к. філол. н., доцентка Наталія Тяпкіна взяли участь у програмі, організованій Меморіальним Музеєм Голокосту США (м. Вашингтон, Округ Колумбія), Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Українським центром вивчення історії Голокосту. Програма передбачала знайомство із темою Голокосту, яке висвітлювалось науковцями із США, Німеччини, Ізраїлю, України. Частина виступів велася англійською мовою, що дало можливість покращити свої знання англійської та засвоїти цю тему із використанням відповідної термінології.

Кейси були розраховані на знайомство з темою Голокосту та поширенням знання про нього в Україні, зокрема під час викладання курсів неісторічного напряму – соціальних комунікацій. Після програми було уведено відповідні теми із прав захисту людей на академічних курсах «Теорія та історія соціальних комунікацій», «Медіакритика» та ін.

Усі учасниці отримали сертифікаційне підтвердження участі в програмах.

Кафедра теорії комунікації,

реклами та зв’язків із громадськістю