Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ вітає з ювілеєм доцентку кафедри менеджменту організації та управління проєктами Наталію Петрівну Капітаненко

Чевертого листопада свій ювілей святкує доцентка кафедри менеджменту організації та управління проєктами інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Петрівна Капітаненко.

Для Наталії Петрівни Запорізький національний університет – не лише місце, де вона передає наступним поколінням свої знання. Перш за все, для неї це – alma-mater. Саме тут тоді ще юна дівчина Наталія Капітаненко отримала свою першу освіту за спеціальністю «Історія з додатковою спеціальністю Радянське право». У 1985 р., закінчивши з відзнакою Запорізький державний педагогічний інститут, вона почала свою викладацьку діяльність спочатку на посаді вчителя школи, а потім – і викладача права в коледжі.

Для ювілярки підвищення професійного й наукового рівня завжди було одним із пріоритетних напрямків життя. Тож, отримавши диплом ЗДПІ, вона вже незабаром пішла навчатися знову, й у 2001 р. закінчила з відзнакою Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

Багато уваги Наталія Петрівна приділяє науковій роботі. Саме тому в 2011 р. вона з успіхом захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Темою роботи стала «Адміністративно-правова відповідальність за порушення у сфері грального бізнесу». А в 2014 р. Наталія Капітаненко отримала вчене звання доцента. На сьогодні ювілярка – авторка понад 30 наукових праць. Коло її інтересів дуже різноманітне, зокрема, Наталія Петрівна займається питаннями адміністративно-правового регулювання відносин у галузі інтелектуальної власності; правовими засадами публічного управління тощо.

Із вересня 2014 р. Наталія Капітаненко почала працювати на посаді доцента кафедри менеджменту організацій та управління проєктами Запорізької державної інженерної академії, а нині є доцентом тієї ж кафедри, але вже інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету.

Чуйна, інтелігентна, завжди приємна в спілкуванні людина, вона користується справжньою повагою та любов’ю як колег, так і студентів. Наталія Петрівна дуже добре розуміє, наскільки важливо для молоді отримати знання в правовій галузі. Це неодмінно знадобиться сьогоднішнім студентам як у подальшій професійній діяльності, так і просто в житті. Саме тому Наталія Капітаненко приділяє стільки уваги правовому вихованню й не тільки під час занять чи підготовки студентів до конкурсів, а й у вільний час, допомагаючи юнакам та дівчатам розібратися в окремих правових питаннях. На високому професійному рівні ювілярка викладає молоді такі дисципліни, як договірне право; патентування та захист авторських прав; публічне адміністрування; технології публічного врядування тощо.

Шановна Наталіє Петрівно! Колектив інженерного навчально-наукового інституту вітає Вас із ювілеєм і бажає, щоб всі Ваші наукові плани неодмінно реалізувалися, а результати роботи були затребувані та приносили Вам справжнє задоволення. Нехай поруч із Вами завжди будуть рідні люди та справжні друзі. Міцного Вам здоров’я, миру, благополуччя і звичайного людського щастя!

Інженерний навчально-науковий інститут