Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЕПФК ЗНУ перемогли в міському фестивалі та отримали срібну нагороду

Представники ЕПФК ЗНУ перемогли в міському фестивалі  та отримали срібну нагороду

«Чисто урок» – у цьому міському фестивалі методичних контентів із фізичного виховання взяли участь двадцять сім студентів першого курсу спеціальності «фізична культура і спорт» та керівниця фізичного виховання Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олена Есаулова. Тривав цей конкурс із 5 до 29 жовтня. Для участі в ньому студенти групи К17-20 разом із викладачем зняли відео заняття з фізичної культури за сучасною технологією «Школа розумного руху» кандидата педагогічних наук Олени Аксьонової.

Загалом фестиваль складався з двох етапів: на першому досвідчені педагоги – члени журі оцінили представлений учасниками контент і відібрали п’ять найкращих відео. На другому етапі відбулося відкрите голосування за номінантів. Компетентне журі одностайно перевело викладачку ЕПФК ЗНУ до другого туру.

За результатами конкурсу Олена Есаулова та студенти групи К17-20 посіли 2 місце в номінації «Педагогічні працівники, які викладають предмет в 5-11 класах та в системі». За перемогу вони отримали срібну нагороду й спортивні призи від спонсорів – «Партії зелених України».

«Дуже цікавий конкурс, який презентує нестандартні, незаангажовані підходи до проведення занять з фізичної культури. Цікаво було поділитися своїм досвідом та ознайомитись із роботами колег. Особливу радість відчула, коли працювала зі своїми студентами над створенням відео. Багато ідей пропонували саме вони. Це – корисний та цікавий досвід, –говорить Олена Есаулова. – Відео ми відзняли за одне заняття, завдяки швидкому розумінню завдань студентами, їхньому творчому потенціалу та спортивному досвіду, який допоміг їм створювати різноманітні вправи-ускладнення під час крос-фіту. А  у завершальній частині заняття, під час корекційно-реабілітаційного тренінгу, студенти одностайно визначили, що вони набралися позитиву на весь тиждень».