Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ долучаються до благодійності та допомагають притулку для тварин «Шанс»

Нещодавно студенти різних факультетів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) долучились до благодійної діяльності та надали волонтерську допомогу притулку для тварин «Шанс». Така благодійна акція була організована за ініціативи студентів біологічного факультету Данила Карабаєва (4 курс, група 6.0917), Дар’ї  Колісник (4 курс, група 6.1017) та за підтримки декана біологічного факультету Людмили Омельянчик і заступника декана з виховної роботи біологічного факультету Вікторії Яранцевої.

Із 5 по 22 жовтня вони зібрали кошти для закупівлі необхідних медикаментів й інших речей для догляду за тваринами. Значну допомогу в цьому надали студенти 1 курсу спеціальності «Екологія». Крім того, студенти зібрали багато їжі та спеціального корму для котів і собак, який передали представникам притулку для тварин «Шанс».

Активну участь у цій волонтерській роботі взяли небайдужі та соціально активні студенти, серед яких: студенти 1 курсу біологічного факультету, студенти факультету менеджменту (зокрема, Юлія Балабуха), факультету іноземної філології, факультету журналістики, математичного факультету та інших.

Треба відзначити, що, завдяки такій діяльності, студенти мають змогу безпосередньо допомогти покинутим тваринам, які тимчасово знаходяться в притулку на час лікування, дізнатись більше про історії врятованих і хворих собак, заохочуючи й інших студентів до волонтерської роботи.

Сподіваємось, студенти й надалі будуть підтримувати цей притулок для тварин і надавати йому всіляку необхідну благодійну допомогу для догляду за покинутими і хворими тваринами.