Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 1 грудня в ЗНУ стартує прийом заяв на чотиримісячні курси з підготовки до ЗНО-2021

27.11.2020 15:36 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання-2021.

Прийом заяв від вступників розпочинається 1 грудня цього року. Форма навчання на курсах – вечірня. Заняття розпочинаються з 18 січня 2021 року і триватимуть до 23 травня 2021 року. За бажанням слухачі можуть здійснити підготовку з одного або кількох предметів ЗНО:

-         Українська мова та література;

-         Історія України;

-         Англійська мова;

-         Математика;

-         Фізика;

-         Біологія;

-         Хімія;

-         Географія.

Зареєструватись і заповнити електронну форму заявки можна на сайті університету за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4200.ukr.html

Вартість за весь період навчання за один предмет: 930 грн

За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами вступу-2021 на спеціальності Середня освіта (Математика), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика), Біологія, Екологія, Хімія, Фізика та Астрономія, Прикладна фізика та наноматеріали, Математика, Лісове господарство, Галузеве машинобудування, Металургія, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Будівництво та цивільна інженерія, Технології захисту навколишнього середовища, Цивільна безпека, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Електроніка, Теплоенергетика, Гідроенергетика, Мікро- та наносистемна техніка, випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво.

Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання ЗНО.

Якісна підготовка й спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:

• заяву про зарахування на підготовчі курси,
  • 1 фото 3х4,
  • ксерокопію паспорта,
  • довідку із закладу освіти,
  • копію квитанції про оплату.

Документи в електронному вигляді треба прикріпити до електронної реєстрації або надіслати на електронну пошту відділу.

По детальну інформацію щодо підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя,

вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2,

тел.: (061) 289-12-96,

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/vdpp.znu/

Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання ЗНО та вступу до закладу вищої освіти!