Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає доцента Світлану Кушнір з успішним захистом докторської дисертації

17.11.2020 12:46 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ аспірантури і докторантури захист дисертації привітання

Колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлану Олександрівну Кушнір з успішним захистом дисертації «Інституційне забезпечення функціонування аграрного сектору України в контексті його інноваційного розвитку: теорія, методологія, практика» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук зі спеціальності 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий консультант – доктор економічних наук, професор Богдан Богданович Семак, Львівський торговельно-економічний університет, проректор з наукової роботи.

Захист відбувся 10 листопада 2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.840.01 у Львівському торговельно-економічному університеті.

Бажаємо нових успіхів і досягнень у професійній діяльності!