Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відзначили переможців університетського етапу конкурсу з нагоди відзначення Міжнародного дня студента

17.11.2020 14:15 Все Головні новини Факультети ZNU Zaporizhzhia National University факультети відділ виховної роботи перемога конкурс Студент року-2020

Для Запоріжжя вже стало гарною традицією проведення обласного конкурсу «Студент року». Серед його активних учасників – студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). На обласний етап конкурсу потрапляють найкращі студенти, які пройшли жорсткий відбір на рівні університетів. А ще, щороку напередодні Міжнародного дня студента в Запорізькому національному університеті відзначають усіх переможців університетського етапу конкурсу «Студент року».

Не став винятком, попри всі виклики сьогодення, й цей рік: учасників на рівні ЗНУ визначили в усіх номінаціях. Їх відзначили почесними грамотами за підписом ректора Миколи Фролова. Нагадаємо, що цей захід проводився з метою підтримки обдарованої й талановитої молоді, стимулювання розвитку її наукового і творчого потенціалу та відзначення кращих студентів закладу, підвищення рівня професійної підготовки студентів; створення умов для самореалізації особистості та формування організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результати своєї праці.

Критеріями відбору були: особливі здобутки та досягнення у різних галузях студентського життя, участь у науково-дослідній роботі, громадська активність та високі успіхи в навчанні.

Цьогорічними переможцями університетського етапу конкурсу «Студент року-2020» в номінаціях стали: «Студент – лідер студентського самоврядування» – Васильєва К.Є. (юридичний факультет); «Студент – суспільний діяч» – Токмакова Є.Р. (факультет соціології та управління); «Студент – артист року» – Оленець К.М. (факультет соціальної педагогіки та психології); «Студент – учений року» – Куліченко Д.О. (юридичний факультет); Смирнов О.В. (філологічний факультет); Безнос Я.С. (економічний факультет); Вапірова А.С. (факультет іноземної філології); «Студент – спортсмен року» – Васильєв А.А. (юридичний факультет); «Студент – журналіст року» – Шаріпов О.А. (факультет журналістики); «Студент – волонтер року» – Грома Н.В. (біологічний факультет); «Студент – патріот року» – Канзеба Ю.В. (факультет журналістики); «Студент – староста року» – Кімпель О.С. (факультет соціології та управління); «Студентська сім’я року» – Тимошенко Ярослав і Валерія (юридичний факультет).

Колектив ЗНУ вітає своїх талановитих студентів, пишається ними й зичить їм подальших успіхів і перемог!