Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проведуть онлайн-зустріч декана біологічного факультету Людмили Омельянчик з абітурієнтами-2021

Колектив біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) 19 листопада о 16.00 запрошує вступників-2020 завітати на онлайн-зустріч із деканом, професором Людмилою Омельянчик.

Захід проходитиме у форматі zoom-конференції.

Ідентифікатор конференції: 6724317068

Код доступу: 1111

Під час онлайн-зустрічі з Людмилою Олександрівною абітурієнти дізнаються про всі спеціальності й освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців на біологічному факультеті, про умови для розкриття наукових, спортивних і творчих талантів, які пропонує університет, про бази проходження практик, співпрацю з роботодавцями, а також про перспективи працевлаштування випускників факультету. Крім того. йтиметься про умови й особливості проведення тренінгу з написання ЗНО на базі Запорізького національного університету в 2021 році.