Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ став фіналістом відбіркового проєкту Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – «Academic IQ»

18.11.2020 16:22 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University проєктна діяльність перемога

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) став фіналістом відбіркового етапу проєкту, в якому взяли участь 153 заклади вищої освіти. На сьогодні ЗНУ – оголошений учасником проєкту Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – «Academic IQ».

Проєкт ініційований «Американськими Радами з міжнародної освіти», за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Вітаючи колектив Запорізького національного університету, проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов зазначив: «Чекаємо на плідну співпрацю та цікаві ініціативи!».