Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ відбудеться День відкритих дверей

19.11.2020 12:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування День відкритих дверей вступна кампанія-2021

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує випускників шкіл, закладів передвищої освіти, а також всіх, хто прагне отримати освіту за запропонованими коледжем спеціальностями, завітати на День відкритих дверей, який відбудеться 27 листопада о 12.00.

У програмі заходу – зустріч з адміністрацією коледжу та його викладачами, цікава екскурсія лабораторіями й аудиторіями Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ.

Учасники заходу дізнаються багато корисного про технічні спеціальності, зокрема комп’ютерного напрямку, а також про сучасні спеціальності економічного напрямку, за якими вони зможуть отримати рівень молодшого спеціаліста (початковий рівень вищої освіти). Гостей познайомлять з особливостями вступної кампанії-2021, розкажуть про формат проведення в 2021 році в Запорізькому національному університеті пробних ЗНО з різних дисциплін тощо.

Колектив Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ запрошує усіх охочих приєднатися до зустрічі! Приходьте з гарним настроєм і захисними масками.

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж