Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обрали перший склад Ради молодих вчених

У ЗНУ обрали перший склад Ради молодих вчених

19.11.2020 15:26 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Науково-дослідна частина Рада молодих вчених засідання

Вісімнадцятого листопада, в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) в онлайн-форматі відбулися загальні збори молодих вчених університету. Під час установчого засідання його учасники обрали перший склад Ради молодих вчених ЗНУ, який діятиме упродовж трьох наступних років, та визначили основні завдання цієї самоврядної організації.

Окрім молодих науковців на засіданні були присутні проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, декан біологічного факультету Людмила Омельянчик та начальник науково-дослідної частини Оксана Болдуєва.

Геннадій Васильчук нагадав присутнім, що у жовтні місяці ініціативна група молодих науковців звернулася до керівництва університету з пропозицією створити в університеті Раду молодих вчених. Ректорат, зокрема ректор Микола Фролов, підтримав ініціативу щодо створення нового органу самоврядування в університеті.

Під час засідання відкритим голосуванням обрали склад Ради молодих вчених ЗНУ, до якого увійшли 16 молодих науковців – представники усіх факультетів ЗНУ та інженерного навчально-наукового інституту: проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, доцент математичного факультету Сергій Чопоров, доцент кафедри економічної кібернетики, докторант Сергій Іванов, Голова НТСАД університету Олександр Смирнов, завідувач кафедри теплоенергетики та гідроенергетики ІННІ ЗНУ Андрій Чейлитко, професор кафедри реклами і зв’язків із громадськістю Вікторія Ковпак, викладач кафедри дошкільної та початкової освіти, аспірантка Ганна Чорна, доцент кафедри конституційного та трудового права Ія Пелех, доцент кафедри фізичної культури і спорту Анастасія Симонік, доцент кафедри англійської філології, докторант Ельдар Веремчук, старший викладач кафедри соціології Марія Кулик, провідний фахівець лабораторії клітинної та організменної біотехнології Руслан Амінов, старший викладач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Марина Лисенко, аспірант кафедри адміністративного та господарського права Дар’я Кремова, аспірант кафедри української літератури Марія Ленок і м.н.с. лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій Віктор Буренков.

Геннадій Васильчук привітав новобраних членів Ради та наголосив: «Ми покладаємо величезні сподівання на цю самоврядну організацію, яка має налагодити зв’язки з органами влади та бізнесу, – для розвитку науки ЗНУ й реалізації плідної співпраці учених із виробничниками, а також буде стояти на захисті прав молодих науковців. Ми маємо підтримувати один одного, розвивати корпоративний дух наукового співтовариства!». Він також запевнив, що керівництво ЗНУ усіляко підтримуватиме ініціативи представників Ради молодих вчених.

Новостворена Рада молодих вчених ЗНУ шляхом відкритого голосування обрала керівний склад Ради: голову, двох його заступників, секретаря. Учасники зустрічі заслухали пропозиції від членів Ради щодо кандидатур та проголосували за їхнє обрання в такому складі: голова – Сергій Чопоров, його заступники – Вікторія Ковпак та Андрій Чейлитко, секретар – Ганна Чорна. Вони будуть представляти факультети за напрямами на всіх рівнях університетської діяльності та в регіоні.

Також під час заходу ухвалили Положення про Раду молодих вчених ЗНУ, визначили формат подальшої діяльності Ради та її співпраці з керівництвом і структурними підрозділами університету. Інформація про склад, керівництво та Положення РМВ ЗНУ незабаром буде розміщена на сайті Ради молодих вчених ЗНУ.

Насамкінець учасники засідання висловили свої пропозиції й подякували за довіру. Представники новоствореної структури, зокрема сподіваються, що її діяльність буде плідною та корисною, адже всі вони готові активно співпрацювати як єдина злагоджена команда, популяризувати науку ЗНУ в регіоні та в Україні, піднімати загальний імідж університету.

Наступні засідання РМВ ЗНУ планують проводити на платформі Googl Мееt. Найближчим часом члени Ради мають розробити робочий план, визначити напрями діяльності та вирішити інші організаційні питання, зокрема функціонування сайту підрозділу тощо. Щодо часу й періодичності засідань усіх учасників повідомлять окремо.

Олена Хлистун

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52424 and cach_timestamp>1614206174
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'