Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ФСУ запрошує взяти участь в обласному «Єврофорумі-2020» за темою «Європейські філософські студії та креативні індустрії»

19.11.2020 16:07 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління співпраця зі школами обласний Єврофорум-2020

Із 2005 року третій четвер листопада (цього року -19.11) вважається Міжнародним днем філософії. Це свято відзначається в більше ніж 70 країнах світу. Таким чином ЮНЕСКО привертає увагу до важливості філософії в житті кожного, адже це – дуже цінна можливість розвитку власної думки та критичного мислення.

Хочеш зрозуміти, що таке філософія на практиці? Слідкуй за новинами факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), щоб не пропустити реєстрацію на обласний «Єврофорум-2020» за темою «Європейські філософські студії та креативні індустрії», що відбудеться за сприяння Представництва Європейського Союзу, команди Team Europe в Запорізькій області та особисто Радника з питань преси та інформації Голови Представництва ЄС в Україні - Вікторії Давидової.
"Єврофорум-2020" відбудеться 10-11 грудня в онлайн-форматі за участю викладачів та студентів ФСУ, запрошених європейських спікерів і команд із запорізьких шкіл та коледжів.
Запрошуються до участі: українська шкільна та студентська молодь: 15-25 роки, вчителі запорізьких шкіл, викладачі запорізьких закладів фахової освіти, викладачі запорізьких ЗВО.
Реєстрація проводиться для команд (5-7 учасників).
Короткий зміст проєкту:
«Єврофорум» буде проводитися на платформах Zoom та Youtube у три етапи:
1) реєстрація команд, що бажають прийняти участь, починається з 23.11.2020 за Google-формою (https://bit.ly/3pzUFk3);
2) 10.12.2020 – проведення трьох майстер-класів для учасників конкурсу, видача домашнього завдання командам (Youtube), групова робота учасників у командах, разом зі студентськими менторами (Zoom);
3) 11.12.2020 – презентація учасниками домашніх завдань (Zoom) та проходження філософської вікторини в системі Kahoot.
Час початку заходу шукай в соціальних мережах ФСУ та на сайті: http://fsu.znu.tilda.ws Ставайте частиною рушійної сили розвитку разом із факультетом соціології та управління ЗНУ!