Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ новим головою студентської ради став Єгор Гуков

У ЗНУ новим головою студентської ради став Єгор Гуков

20.11.2020 09:56 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University факультети студентське самоврядування вибори голови студентської ради

Нещодавно в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися перші в історії ЗНУ вибори голови студентської ради університету у форматі онлайн через систему Moodle. На посаду голови студентської ради серед двох претендентів було обрано студента Єгора Гукова.

Щоб взяти участь у голосуванні, необхідно було зайти до системи Moodle у свій акаунт, знайти курс під назвою «Вибори голови студентської ради ЗНУ», залишити свій голос і надіслати результат. Свої голоси віддали Єгору Гукову 763 студенти з 1135 учасників голосування.

Тож на студентську спільноту очікують нові цікаві проєкти та ідеї від представників студентської ради вишу. Зокрема, у своїй програмі новообраний голова пропонує вирішити проблеми, які не вирішуються роками. На його думку, студентські ради факультетів і всього вишу повинні представляти та захищати права та інтереси студентства. А студентство має займатися реалізацією проєктів, користуючись допомогою студентських рад.

Головне завдання – створити стабільну комунікацію між усіма суб’єктами студентського самоврядування і розбудувати ком’юніті. Для його реалізації планується: реалізувати механізми залучення до спільноти нових учасників; спільно створити єдину ідею діяльності студактивістів університету; забезпечити можливість широкої комунікації між активістами; надавати менторську, ресурсну та інформаційну підтримку ініціативам; допомагати знаходити студентам, потрібних «один одному» для успішної реалізації проєктів.

Також треба відзначити пріоритетні напрямки роботи команди нового голови студентської ради ЗНУ. На його думку, студентські ради факультетів і всього вишу перш за все повинні якісно виконувати свої первинні функції: представляти та захищати права та інтереси студентства. А студентський актив має займатися реалізацією проєктів, користуючись ресурсною та менторською допомогою студентських рад.