Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі Школи Конфуція ЗНУ відбулися екзамени HSK з усної та письмової китайської мови

На базі Школи Конфуція ЗНУ відбулися екзамени HSK з усної та письмової  китайської мови
23.11.2020 16:09 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція китайська мова складання екзаменів HSK

Із дня відкриття сертифікованого Центру тестування китайської мови  в Школі Конфуція ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вже відбулося три екзаменаційні сесії на складання екзаменів HSK з усної та письмової мови. Екзамени проводилися за білетами, наданими Центром вивчення китайської мови та під його зовнішнім контролем цього (м. Пекін). Директор та викладачі Школи Конфуція (У Шихун, Ксіа Юексіа, Генг Ліпінг, Ван Цзіньчжоу) після успішного проходження тесту були допущені до керівництва складанням екзаменів. Білет містив дві частини: розуміння мови на слух та письмово. Загальна тривалість екзамену – 1 година із заповнення спеціальних бланків для машинної перевірки відповідей. Відповіді були зашифовані кодами Центру та відправлені в Китай для незалежної перевірки, яка тривала 45 днів.

У письмовому екзамені взяли участь 47 слухачів Школи Конфуція ЗНУ та інших охочих перевірити свій рівень знань китайської мови із таких міст, як Запоріжжя, Дніпро, Вінниця, Маріуполь, Рівне, Хмельницького. Із 47 осіб, присутніх на письмовому екзамені, 46 успішно склали, що становить 97,9% учасників.

24 жовтня 2020 р. відбувся екзамен на знання розмовної китайської мови. Це стало можливим, завдяки функціонуванню розмовного клубу «Друзі Китаю». Щосуботи засідання клубу проводять директор від китайської сторони У Шихун та викладач Ван Цзіньчжоу. Екзамен відбувався у спеціалізованому лінгафонному класі Школи Конфуція, в якому навчаються студенти освітньої програми «035.065 східні мови та літератури (переклад включно), перша – китайська Мова і література (китайська)». Перевірка екзаменаційних білетів триває.