Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проведуть «Чудовий день на економічному факультеті» в режимі онлайн

У ЗНУ проведуть «Чудовий день на економічному факультеті» в режимі онлайн

У ЗНУ проведуть «Чудовий день на економічному  факультеті» в режимі онлайн
24.11.2020 12:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами Чудовий день на економічному факультеті

Двадцять дев’ятого листопада об 11.00 Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує абітурієнтів та їхніх батьків завітати на масштабний профорієнтаційний захід – на «Чудовий день на економічному факультеті». Зустріч із науково-педагогічними співробітниками факультету відбудеться в онлайн-режимі на платформі Zoom.

Колектив економічного факультету ЗНУ запрошує абітурієнтів та їхніх батьків завітати на цікавий й інформативний онлайн-захід. Під час «Чудового дня на економічному факультеті» ви зустрінетесь із деканкою, професоркою Аллою Череп та викладачами, які розкажуть про спеціальності: «Облік і аудит», «Економічна кібернетика», «Економіка та управління ринком землі», «Фінанси і кредит», «Маркетинг», «Управління персоналом та економіка праці» та «Міжнародна економіка». Майбутні студенти дізнаються про умови вступу на факультет, отримають поради щодо підготовки до проходження ЗНО, зокрема їм розкажуть про особливості проведення безкоштовних тренінгів із підготовки до ЗНО на базі університету в 2021 році. Також вступникам розкажуть про переваги навчання за затребуваними на сучасному ринку праці спеціальностями, про студентське життя й самоврядування, про можливості для наукової, спортивної та творчої діяльності, які відкриваються перед молоддю під час навчання в ЗНУ.

Ідентифікатор конференції: 7076831127

Пароль: 12345