Анонси / Новини / Колектив біологічного факультету чекає абітурієнтів 4 грудня на «One day at university»

18.11.2020 11:23

Четвертого грудня о 16.00 на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочнеться важливий профорієнтаційний захід – «One day at university» в онлайн-форматі. Адміністрація, викладачі та студенти факультету запрошують приєднатися до зустрічі абітурієнтів-2021, які саме зараз визначаються з майбутньою професією.
Ідентифікатор zoom-конференції: 7587249578
Код: h4DAHZ

Під час заходу йтиметься про перспективи навчання на біологічному факультеті. Зокрема, його учасників познайомлять з освітніми програмами:
«Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)»;
«Мисливське господарство та рослинні ресурси»;
«Хімія»;
«Екологія»;
«Біологія»;
«Генетика»;
«Фізіологія, імунологія та біохімія».
Також у гостей факультету буде можливість познайомитись зі студентською радою факультету, представники якої розкажуть про студентське життя.