Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Дискусійні питання з теорії та практики сучасної експертизи»

У ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Дискусійні питання з теорії та практики сучасної експертизи»

У ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Дискусійні питання з теорії та практики сучасної експертизи»
26.11.2020 14:49 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту засідання круглого столу наукова діяльність

Двадцять четвертого листопада на базі інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в online-форматі відбулося засідання круглого столу «Дискусійні питання з теорії та практики сучасної експертизи». Організаторами цього заходу виступили Запорізький національний університет та Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр (НДЕКЦ) МВС України. Його координатором стала кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ.

Організаційний комітет очолив проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, а його заступниками стали директор Запорізького НДЕКЦ МВС Іван Каркоцький і завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Тетяна Меліхова.

Із вітальними словами до учасників круглого столу звернулися перший проректор ЗНУ Олександр Бондар; проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, заступник директора Запорізького НДЕКЦ МВС Наталія Корнеєва, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, в.о. директора інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Олександр Федченок, професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій Вікторія Ткач.

Відкриваючи засідання круглого столу, проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук привітав учасників і зазначив, що теми, які обговорюватимуться на заходів, не лишають байдужими й промисловців, і будівельників, й економістів, і юристів, і всіх тих, хто долучається до розвитку сучасної економіки, промисловості та всього суспільства. Геннадій Миколайович підкреслив: те, що засідання круглого столу вже традиційно відбувається на базі інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, вказує на те, що практики, які працюють в експертно-криміналістичному центрі, готові, з одного боку, спілкуватися з науковцями ЗНУ й отримати від них науковий супровід, а з іншого боку, надавати можливості вченим брати первинний матеріал для своєї роботи. Наприкінці промови Геннадій Васильчук побажав учасникам плідної роботи, енергії, завзяття та здоров’я.

Від імені керівництва Запорізького НДЕКЦ МВС України учасників круглого столу привітала заступниця директора Наталія Корнеєва. Наталія Миколаївна подякувала організаторам заходу за можливість спілкуватися, підіймати проблемні питання, які виникають під час проведення експертиз, під час навчання, під час отримання кваліфікації судових експертів, а також під час проведення заходів, необхідних для підвищення кваліфікації. Наталія Корнеєва звернула увагу присутніх на те, що теми, які обговорюватимуться під час форуму, дуже актуальні та дають можливість навчатися й підвищувати кваліфікацію експертів-практиків.

Вітаючи присутніх, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар зазначив, що питання, які розглядатимуться в рамках цього наукового форуму, є дуже актуальними, міждисциплінарними, і вагомими для багатьох галузей економіки та не тільки її, бо сьогодні тут присутні представники різних наукових напрямків. Олександр Григорович звернув увагу учасників круглого столу і на те, що попри важливість експертизи в різних галузях економіки, сільського господарства, юриспруденції, будівництва тощо, попри досить розвинену систему нормативного забезпечення цієї діяльності, значна кількість проблем все ж не вирішується, на що впливають різні чинники. Отже, такі форуми, безумовно, мають свій позитивний резонанс і наслідки, які будуть втілюватися в теоретичні узагальнення чи в нормотворчі позиції. Завершуючи промову, Олександр Бондар побажав усім плідної роботи й закликав рухатися вперед до нових перемог.

Як зазначила завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Тетяна Мелехова, в роботі круглого столу взяли участь науковці, працівники-практики, аспіранти, здобувачі, магістранти та студенти, які здійснюють науковий пошук за напрямками роботи круглого столу. Усього зареєструвались 52 учасника, серед яких – 7 докторів наук і 17 кандидатів наук. На науковому форумі були присутні представники з Одеської національної академії харчових технологій, Західноукраїнського національного університету, Полтавського ПП «Аудиторська компанія “Скриль і партнери”» тощо.

Засідання були проведені за таким секціями: «Економічна експертиза»; «Товарознавча експертиза»; «Будівельна та земельна експертизи»; «Облік, аудит, контроль в забезпеченні бухгалтерської, фінансової, інформаційної, адміністративної безпеки підприємства»; «Дослідження телекомунікаційних систем та засобів»; «Дослідження металів і сплавів»; «Дослідження методів діагностування поломок металургійного обладнання»; «Правове регулювання експертної діяльності в Україні: пошук оптимальної моделі».

Наприкінці заходу Тетяна Олегівна подякувала всім за участь у засіданні круглого столу і можливість спілкування з професіоналами. Вона зазначила, що сьогодні у виступах пролунало багато цікавих, креативних пропозицій щодо здійснення експертиз від фахівців із різних галузей людської діяльності.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини